2737
2734
عنوان

تاپیک دائمی برای هدیه دادن به عزیزان سفر کردمون

| مشاهده متن کامل بحث + 32011 بازدید | 6324 پست

آمار این هفته

صلوات ۳۳۵٠٠٠ تا همه با وعجل فرجهم

فاتحه ۲۳۵۰مرتبه به صورت یک حمد و ۳ قل هوالله

سوره یس ۴۲۵ مرتبه

آیةالکرسی۱۲۷۳ مرتبه

سوره الرحمن۴۰۰ مرتبه

سوره قدر ۱۲۳۰ مرتبه

سوره کوثر ۳۸۷ مرتبه

سوره انشقاق ۲۰۷ مرتبه

سوره ملک ۳۲۱ مرتبه

۹ مرتبه ختم کامل قران 💖💖💖

زیارت عاشورا ۱۲۵۳ مرتبه

ادامه طرح هفتگی پخش غذا بین کارتن خواب ها و کودکان کار ، این هفته  ۸۵۰ تا غذا پخش شد💖💖💖💖 به خاطر شرایط خاص این ایام همچنان بخشی از مبالغ جمع شده صرف وکیوم کردن غذاها و حفظ مسایل ایمنی و بهداشتی شده😔

به امید خدا این هفته  ۳۵۰۰ لباس یکبار مصرف  و میانگین روزی ۱۷۰۰ تا هم ماسک می‌زنیم که به صورت رایگان تقدیم مردم و مراکز درمانی میشه و الحمدلله این هفته تونستیم برای بیمارستان یکی از شهرستانهای ارسال کنیم

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
آمار این هفته صلوات ۳۳۵٠٠٠ تا همه با وعجل فرجهم فاتحه ۲۳۵۰مرتبه به صورت یک حمد و ۳ قل هوالله س ...

سلام دوست عزیزم، چقدر به دوستیِ با تو افتخار می کنم، دستِ خدای مهربون مثل ابر بالای سرِ خودت و دوستانت باشه و لبخندِ رضایتش بدرقه ی راهتون باشه انشاءالله 🙏🙏🙏

سراپای وجودتون غرق در نورِ خدای مهربونه، شما رو بالِ ملائکه جا دارید، خوش به سعادتتون، هر لحظه ی زندگیتون و هر نَفَستون هزاران برکت برای مردم به همراه داره، اگر شما انسانید پس من چی هستم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست عزیزم، چقدر به دوستیِ با تو افتخار می کنم، دستِ خدای مهربون مثل ابر بالای سرِ خودت و دوستا ...

سلام عزیزم 

شما اشرف مخلوقاتید ،شما از همون دسته دوستانی که بستر رو فراهم میکنید تا من و امثال من روش خودنمایی کنیم و الکی کارا رو به اسم خودمون بزنیم😳

من دست شما رو می‌بوسم که ذاتتون فرشته مهربونه خداست ، شماها فقط جلد انسان رو دارید وگرنه فرشته اید که روح خدا بهتون دمیده شده 💖💖💖💖💖💖

تا دوستای مثل شما دارم سرم پیش خدا و امام زمانم بالاست 

انشاالله خدا دل شما و همه دوستامون رو شاد کنه ، انشاالله خدا پای برگه ی آرزوهات رو امضا کنه و همه خواسته هات رو مصلحت قرار بده 💖💖💖💖😘😘😘😘

2728
آمار این هفته صلوات ۳۳۵٠٠٠ تا همه با وعجل فرجهم فاتحه ۲۳۵۰مرتبه به صورت یک حمد و ۳ قل هوالله س ...

عزیزم راضی به زحمتت نبودم

الهی خدا یک روز عمرتون رو هزااار روز کنه و این بذرهایی که دارید تو حانتون میکارید ان شاالله تو همین دنیا براتون سبز کنه که آخرت فقط برداشت کنیان شاالله با ولایت محشور باشید در دنیا و آخرت

این بزرگترین دعاییه که بلدم

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
چه امضای عمیقی عزیزم ... تا اومدنه این یکشنبه هرروز یه تسبیح صلوات میگم   خدا خیرت بده عزیزم ...

قبول باشه عزیز دلم

ممنونم مه اومدی عزیزم😍⁦❤️⁩💋

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
عزیزم راضی به زحمتت نبودم الهی خدا یک روز عمرتون رو هزااار روز کنه و این بذرهایی که دارید تو حانتون ...

خیلی ممنون از دعای قشنگت 😊😊😊💖💖💖

زحمت چیه دوستم ، شرمندم از اینکه دیر کردم 😳

2738
تشکر از اینکه من و به این حلقه دعوت کردی ...خوشحالم عزیزم    

الهی شکر دوست خوبم

بالاخره یه اشتراکاتی بین ما بود که خدا مارو دور هم جمع کرد

ممنونم از خدا برای تک تکتون😍😘😘😘😘

ممنون از خدا که شما شدی سرگروهمون    

عزییییییییزم😍😘

۱۵،۰۰۰ صلوات

۴ بار سوره یس

۴ بار سوره ملک

۴ بار سوره الرحمن

۴ بار سورره (قدر،دخان،کهف،نصر،عصر،عادیات،فیل،کوثر،فجر،قریش،کافرون،ناس،فلق،توحید،)

۲۱ بار فاتحه به شکل حمد و سه توحید

سه بار سوره (واقعه، حدید،حشر،صف،جمعه،تغابن،اعلی)

دعای فرج ۱۰ بار

ادعیه الوسایل الی المسائل

دعای خمس عشر کامل

دعای روز

زیارات روز

۱۵،۰۰۰ صلوات ۴ بار سوره یس ۴ بار سوره ملک ۴ بار سوره الرحمن ۴ بار سورره (قدر،دخان،کهف،نصر،عصر،عا ...

سلام عزیزم خوبی ؟ 🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷

سهم این هفته من 

یک بار سوره صافات
یک بار سوره یس
یک بار سوره الرحمن
یک بار سوره تبارک
یک بار سوره احزاب
هفت بار سوره قدر
100 بار سوره توحید
100 بار سوره حمد
50بار دعای فرج
قبول باشه ان شاءالله🌹🌷

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2706