2737
2734
من دخترم را از 5ماهگی توی صندلی ماشین میگذاشتم و به راحتی مینشست اما از 5 روز پیش هر وقت میذارم تو صندلی به محض اینکه در ماشین را باز میکنم شروع میکنه به گریه کردن و قبول نمیکنه توی صندلی بشینه و گارد جلوی صندلی را میگیره و خم میشه به سمت جلو تا من نتونم کمربندش را ببیندم و به زور توی صندلی میشینه تمام طول مسیر هم خم شده به جلو و به محض اینکه ماشین بایسته دوباره گریه میکنه نمیدونم با این اوضاع چطور میتونم رانندگی کنم اگر کسی در این زمینه تجربه ای داره لطفا راهنمایی ام کنه
خوب یه مدت گریه میکنه عادت میکنه
پسر من هم همینطوری بود
عادت میکنه
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا تحت هیچ شرایطی راضی نشو که زیر بار حرفش بری و تو صندلی ننشونیش بچه ها خیلی زود به قانونهایی که براشون میذاریم عادت میکنن پسر من که اوایل تو صندلی مینشست غش میکرد از گریه ولی خیلی زود عادت کرد و اطاعت کرد الانم که عاشق صندلیش هست من پسرم تا یکسالگی تو کریر بود بعد هم از یکسالگی تا الان که سه سالشه فقط روی صندلی بوده
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
2731