2410
2553
عنوان

لطفا دعا کنید

53 بازدید | 9 پست

سلام دوستان

میشه هر کی دوست داره یه حمد بخونه. نی نی مون رو بردن بیمارستان قلب اکو و عکس رنگی از قلبش بگیره گفتن مشکوکه دعا کنید که صحیح و سالم باشه.

به دعای دسته جمعی خیلی اعتقاد دارم و دیدن خیلی ها مشکلشون رفع شده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من براشون 70تا حمد رو میخونم الهی که مشکلی نباشه و سلامت باشه

شماهم واسه عزیز دلم دعا کنید ک حالش خوب شه😭😭😭😭

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
2720

عزیزم براشون70تا حمد و 1 آیت الکرسی خوندم

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
الهی خود خدا شفاشون بده. مشکلش چیه ؟

بهم نمی گن ازم قایم میکنن😭😭😭😭

اما خونریزی داره

2714
منم براش ۵تا آیه الکرسی میخونم که در پناه خدا باشه و حالش خوب خوب شه خیلی زود.

الهی آمین خدا از دهنت بشنوه 😭😢