2410
2553
عنوان

استرس گرفتم مرغ زعفرونی تو بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 3224 بازدید | 33 پست

من تمام مدت بارداریم زعفرون توی غذام رو حذف نکردم. حتی سه ماه اول...چون اونقدری نیست که تاثیر بذاره، یه ذره زعفرون میره تو کل غذا یا برنج..مگه چقدر سهم ما میشه؟

زعفرون به همراه گرمیای دیگه اگر مقدار خیلیییی زیاد مثل شربت زعفرون و جای زعفرون خورده بشه ممکنه خطری باشه، یا اینکه خونریزی از قبل داشته باشی، سقط به این چیزا نیست

به خودت استرس نده سر این چیرا..استرس و دلهره و نگرانی ضررش بیشتره

هر چیزی اندازه کم مشکل نداره بجز موارد منع مطلق

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
اره خودمم حس کردم رنگ غذاس ولی بعدش برنجو بو کردم انگار بو زعفرون میده

خخخخخخ ن بابا

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای گلم ممنون بعد دو روز یه غذا با اشتها خوردم داشت زهرم میشد

اصلا استرس نگیر عزیزم سر این چیزا چون هرچیزی ب مقدار زیادش ضرر داره نه مقدار کم...زعفران موقعی ضرر داره ک غلیظ باشه و ی لیوان یا نصف لیوان بخوری...❤😘

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
واببخشیدچقدشماهااسکولیدمن میخواستم بچه سقط کنم یه قاشق پرزعفرون خوردم هیچیم نشدفقط قلبم دردکردیکم،دا ...

شما هر وقت حرف زدن یاد گرفتی بیا نظر بده تو خیلی عاقلی که اجازه ی این مدل حرف زدنو به خودت میدی واست متاسفم

پسرم دنیامه❤
2720
شما هر وقت حرف زدن یاد گرفتی بیا نظر بده تو خیلی عاقلی که اجازه ی این مدل حرف زدنو به خودت میدی واست ...

هه باشه توبرومواظب باش اشتباهی زعفرون نشت نکنه توت😂😂😂😂😂😂😂

شما هر وقت حرف زدن یاد گرفتی بیا نظر بده تو خیلی عاقلی که اجازه ی این مدل حرف زدنو به خودت میدی واست ...

وای دلم به حال بی سوادیت سوخت الهی بروخوش باش😁😁😂😂✋✋واقعاوقتموتلف کردم اونهمه برات تایپ کردم دوستانه،بعضی هاجنبه ندادن هیچ شعورم ندارن

یه چیزدیگه بگم اگه به دوصفحه هم بزوررسیده تاپیکت چون همه فقط خندیدن ورفتن😂😂😂

یه چیزدیگه بگم اگه به دوصفحه هم بزوررسیده تاپیکت چون همه فقط خندیدن ورفتن😂😂😂

چه قدر بدبختی وای خدایا یه ادم چه قدر میتونه عقده ای باشه مردم مثل تو بیمار نیستن بیان عقده هاشونو تو تاپیکا خالی کنن برن

پسرم دنیامه❤
2714
وای دلم به حال بی سوادیت سوخت الهی بروخوش باش😁😁😂😂✋✋واقعاوقتموتلف کردم اونهمه برات تایپ کردم دوست ...

شعورو فهم با پست اولت کاملا مشخص شد، معلومه کی بی سواده....... برو هر وقت اداب معاشرت یاد گرفتی نظرتو به اشتراک بزار. 

پسرم دنیامه❤
شعورو فهم با پست اولت کاملا مشخص شد، معلومه کی بی سواده....... برو هر وقت اداب معاشرت یاد گرفتی نظرت ...

وای واقعاآره راست میگی وقتی یادگرفتم طرفم چقدباسواده وشعورمیام😊

فقط میتونم بگم خاک تو سر داهاتیت کنن با این حرف زدنت بدبخت عقده ای

اخه پس دهاتی هم هستی فرارکردی اومدی نی نی سایت😂وقتی یادمرغ زعفرونی میفتم دیگه ازخنده روده برمیشم😄😄

من تو همه غذاهام زعفرون میریزم تو بارداری ام میریختم از دکترم پرسیدم گفت اتفاقا ادویه خیلی خیلی مفیدی هست 

اونی که میگن ضرر داره زیاد بخوری و خالی خالی به مقدار کم تو غذا ضرر نداره یادم داره

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..
2706