1676
1605
عنوان

استرس گرفتم مرغ زعفرونی تو بارداری

176 بازدید | 33 پست

اصلا غذا نمیتونستم بخورم دوستم از رستوران واسم یه پرس مرغ خرید رو برنجش یکم زعفرون بود نخوردم دوستم گفت ازشون پرسیدم مرغش زعفرونی هست یا نه صندوقداره گفته نه نیست الان هی استرس گرفتم میگم نکنه زعفرون توش زیاد بوده تو رستورانا تو مرغ زیاد زعفرون میریزن؟

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو دلیمو خودت بهم هدیه دادی خودتم واسم حفطش کن🌺🌻🍀🌷

بنظر تو زعفرون ب این گرونی و میریزن تو غذا اونی ام ک رو برنج بوده رنگ غذا بوده

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

عزیزم زعفرات داخل غذا ضرری نداره...زعفران خالی یا شربت زعفران یا چای زعفران ضرر داره ولی داخل غذا چون برای رنگ دادن استفاده میشه ضرری نداره نگران نباش..❤

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
بنظر تو زعفرون ب این گرونی و میریزن تو غذا اونی ام ک رو برنج بوده رنگ غذا بوده

اره خودمم حس کردم رنگ غذاس ولی بعدش برنجو بو کردم انگار بو زعفرون میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1665

فکر کنم استرس بیشتر از زعفرون برات مشکل ایجاد کنه 

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙❤️💚 هی تویی که داری امضامو می خونی! امیدوارم خیلی زود یه اتفاق خوب واست بیافته 😍🤗.                                        ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 

واببخشیدچقدشماهااسکولیدمن میخواستم بچه سقط کنم یه قاشق پرزعفرون خوردم هیچیم نشدفقط قلبم دردکردیکم،دارچین وانواع اقسام داروگیاهی وگلدون برداشتن ازپله هابدوبدوکردن وطناب زدن بایه مرغ زعفرونی،وای به عقلتون شک کردم

دوستای گلم ممنون بعد دو روز یه غذا با اشتها خوردم داشت زهرم میشد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من تمام مدت بارداریم زعفرون توی غذام رو حذف نکردم. حتی سه ماه اول...چون اونقدری نیست که تاثیر بذاره، یه ذره زعفرون میره تو کل غذا یا برنج..مگه چقدر سهم ما میشه؟

زعفرون به همراه گرمیای دیگه اگر مقدار خیلیییی زیاد مثل شربت زعفرون و جای زعفرون خورده بشه ممکنه خطری باشه، یا اینکه خونریزی از قبل داشته باشی، سقط به این چیزا نیست

به خودت استرس نده سر این چیرا..استرس و دلهره و نگرانی ضررش بیشتره

هر چیزی اندازه کم مشکل نداره بجز موارد منع مطلق

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
اره خودمم حس کردم رنگ غذاس ولی بعدش برنجو بو کردم انگار بو زعفرون میده

خخخخخخ ن بابا

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟
دوستای گلم ممنون بعد دو روز یه غذا با اشتها خوردم داشت زهرم میشد

اصلا استرس نگیر عزیزم سر این چیزا چون هرچیزی ب مقدار زیادش ضرر داره نه مقدار کم...زعفران موقعی ضرر داره ک غلیظ باشه و ی لیوان یا نصف لیوان بخوری...❤😘

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
واببخشیدچقدشماهااسکولیدمن میخواستم بچه سقط کنم یه قاشق پرزعفرون خوردم هیچیم نشدفقط قلبم دردکردیکم،دا ...

شما هر وقت حرف زدن یاد گرفتی بیا نظر بده تو خیلی عاقلی که اجازه ی این مدل حرف زدنو به خودت میدی واست متاسفم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما هر وقت حرف زدن یاد گرفتی بیا نظر بده تو خیلی عاقلی که اجازه ی این مدل حرف زدنو به خودت میدی واست ...

هه باشه توبرومواظب باش اشتباهی زعفرون نشت نکنه توت😂😂😂😂😂😂😂

1645