2733
2739
عنوان

دخترای شما چطورن؟؟

578 بازدید | 55 پست

دختر من دو سال و سه ماهشه

اصلا لباس نو نمیکنه تنش،دیروز رفتم چن تا لباس براش خریدم هرکاری کردم نذاشت کنم تنش

امروز میخواستم ببرمش مهد خواب بود،سریع لباس تنشو درآوردم اونی که دیروز خریدمو کردم تنش پاشد کلی گریه کرد😑

والا ما بچه بودیم مدرسه لباسای گل گشاد تابلو بهمون میداد کلی ذوق میکردیم فکر میکردیم ملکه الیزابتیم خودمونو جلو آینه خفه میکردیم 

اینا چشونه؟؟؟😕

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

دختر من ۵ سال و ۱۱ ماهشه و هنوز برای پوشیدن لباس نو مقاومت میکنه

دلیلشم نمیدونم واقعا

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

الهـــ❤ـــی

بچه تو این سن لجبازه

دلش میخواد لج کن

تو نت سرچ کن بخون

نامِه اِی بِه نیمِه گُمشَدِه گور بِه گور شُدَم:اونقَدر دیر اومدی کِه مامانَم دارِه از جَهیزیَم اِستِفاده میکُنِه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دختر من عاشق لباس های نو و رنگارنگه وقتی براش میخرم همون لحظه میخواد تنش کنه 

البته من به سلیقه خودش میخرم 3 سالشه 

شاید اون لباسی که شمابراش میخری دوست نداره خوب 

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍

الان کدوم نی نی یار هستش؟

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
الهـــ❤ـــی بچه تو این سن لجبازه دلش میخواد لج کن تو نت سرچ کن بخون

وحشتناک که لجبازه

شدیم مثل دیبی

بهش بگیم لامپو خاموش کن لج میکنه دو بار بگیم خاموشش نکن مثل گوله میره خاموش میکنه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

خواهر زاده من ۴ سالشه اینجوریه بیچارمون کرده هیچی نمیپوشه هرموقع میخواییم جایی بریم دوساعت با لباس پوشیدنش درگیریم

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂

حالا دخترمن براش یچیزی میگیری کلافه ات میکنه میره یه مشما برمیداره همرو میریزه توش هی تو خونه راه میره بعد هی درمیاره پهن میکنه زمین باز تا میکنه میزاره همون تو😑 دخترمنم اخراینماه 2سال و5 ماهش میشه

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
2706