2737
2734
عنوان

کیا نزدیک موعدشونهه

| مشاهده متن کامل بحث + 4956 بازدید | 754 پست
بله تقریبا.خیلی زیاد نشده ولی دیگه از لکه بیشتره و روان شده. خب دیروز کاش میخریدی که با ادرار اول ص ...

تنبلیم اومد.

خیلی تنبل شدم😂😂😂

کارای خونه هم با بی حوصلگی میکنم.شوهرم همش میگه چقدر تنبل شدی🤣🤣🤣

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علائم بارداریه من بیشتر از خودت ذوق دیدن بی بی مثبتت رو دارم

من کلا ی وقتایی تنبل میشم😉😄😄

از علائم بارداری شدیدا تکرر ادرار دارم خستم کرده.حالا نمیدونم بخاطر بارداریه یا عفونت ادرار.

ان شاالله ک باردار باشم ب لطف امام زمانم.توسل ب امامم کردم.

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
2731

از دیروز تا حالا همش فکر میکنم پریود میشم.

راستی قبلا باردار شدی درد سینه یا بزرگ شدن سینه هم داشتی توی بارداری؟

البته میتونی سه ساعت نوشیدنی نخوری تا ادرارت غلیظ شه و تست بزنی

اگر باردار باشم بعداز ۹روز عقب انداختن دیگه باید توی هر شرایطی نشون بده.

اگر باردار باشم بعداز ۹روز عقب انداختن دیگه باید توی هر شرایطی نشون بده.

انشا... که بارداری.بله تو بارداری قبلیم سینه هام حساس و دردناک شده بود

عفونت علائم دیگه ای داره.انشا... که علائمت برا بارداریه

انشا... که بارداری.بله تو بارداری قبلیم سینه هام حساس و دردناک شده بود عفونت علائم دیگه ای داره.انش ...

من تا دیروز سینه هام عادی بودن اما از دیروز یهو بزرگ شدن و درد میکنن ب نظرت مال بارداریه یا سندروم قبل از پریوده؟؟؟🤔🤔🤔

2738
من تا دیروز سینه هام عادی بودن اما از دیروز یهو بزرگ شدن و درد میکنن ب نظرت مال بارداریه یا سندروم ق ...

نه برا بارداریه.اگه برا پریود بود دیگه الان که درد پریودی داره شروع نمیشد.خیلی عجله دارم بی بی چک مثبتت رو ببینم.عجب صبری داری دختر

نه برا بارداریه.اگه برا پریود بود دیگه الان که درد پریودی داره شروع نمیشد.خیلی عجله دارم بی بی چک مث ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم.

اخه ماه قبل خیلی امیدوار بودم بعد از ۷روز یهو پریود شدم الانم همش میگم  شاید مثل ماه قبله

سلام بچه ها من دیشب رفتم خونه مادرشوهر غذاش خیلی گرم بود دارچین و فلفل و زعفرون .. داشت من 7 ال8 لقمه نخوردم  اومدم خونه احساس گرسنگی کردم مقداری شیر عسل خوردم خوردن همانا دل درد همانا انگار اسید خورده بودم تا یک ساعت درد داشتم بعد بهترشد ولی موقع خواب انفدر داغ بودم حرارت داشتم  تاصبح  الان بهترم خیلی ترسیدم صبح هم روی گونم دونه های ریز زده بود ... میگم نکنه اتفاقی برای نی نی افتاده فردا نوبت دکتر دارم 

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست
دیگه هر چی صلاح خداست ،شما هم برو ازمایش بده خیالت راهت بشه 

سلام شادی جون خوبی رفتی دکتر اقدام کردی این ماه؟

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست
نگران نباش چیزی نیس.بی بی نخریدی بزنی چشممون رو روشن کنی با دو خط پررنگ؟

ن نخریدم اینجا همه ماسک دارن و.. من ماسک گیرم نیومده فعلا  حالا گفتم شوهرم پیداکنه بزنم خدای نکرده ویروسی وارد بدنم نشه دیگه به خاطر همین جایی نرفتم

2706