2737
2734
عنوان

کیا نزدیک موعدشونهه

| مشاهده متن کامل بحث + 4956 بازدید | 754 پست
خیلی ناامیدم.دلمم یه کم گرفته

منم همینطور توی این پنج ماه حدود هشت الی نه میلیون خرج کردم شش روز دیگه موعدمه از الان کمر درد دارم هیچ امیدی ندارم 

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشا... که این ماه مامان شدی

انشاالله همه منتظرا

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
2728
ممنونم. حتمااااا. مرسی مهربون. همه حاجت دلشون رو بگیرن انشالله به حق طفل شیرخوارِ امام حسین.(ع)

ان شاالله....

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
منم همینطور توی این پنج ماه حدود هشت الی نه میلیون خرج کردم شش روز دیگه موعدمه از الان کمر درد دارم ...

تیکر بارداری داری ک....

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
تیکر بارداری داری ک....

واسه خوشحالی خودم زدم آخه این ماه آمپول اچ سی جی زدم 6روز دیگه موعدمه

خیلی ناامیدم.دلمم یه کم گرفته

نا امید نباش عزیزم ۲روز دیگه باز بی بی بزن شاید لقاحت دیر شده.شاید لک لانه گزینی بوده.

ان شاالله ک همیناست و بارداری.اگر لانه گزینی باشه اصلا برات خوب نیست غصه بخوری

2738
واسه خوشحالی خودم زدم آخه این ماه آمپول اچ سی جی زدم 6روز دیگه موعدمه

آخی عزیزم😍 ان شاالله ک هستی و پریود نمی شی تا ۹ماه دیگه

آخی عزیزم😍 ان شاالله ک هستی و پریود نمی شی تا ۹ماه دیگه

قربونت عزیزم به امید خدا

عزیزم من تا ۸ هفته هیچ علائمی نداشتم 

الان بارداری یا قبلا باردار بودی؟

قربونت عزیزم به امید خدا

همین عالیه. امیدت  ب خدا باشه

مشکل داشتی برای بارداری؟ 

الان بارداری یا قبلا باردار بودی؟

۶ ماه پیش زایمان کردم 

من تنبلی تخم دان داشتم اصلا دکتر گفت نمیتونی به طور طبیعی باردار بشی منم بیخیال شدم رفتم باشگاه ۱۶ کیلو کم کردم خیلی اتفاقی بی بی چک زدم دیدم باردارم و ۸ هفته بودم 

2706