1676
1605

چی کار میکردین؟ من خیلی کم غذا شدم.

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو دلیمو خودت بهم هدیه دادی خودتم واسم حفطش کن🌺🌻🍀🌷

واای من نگووو.هر چی میپزم به زور میخورم صبح یدونه نمیرو خوردم  حالم بهم مبخوره

خدا تو رو بالا میبره، وقتی زمان مناسب باشه به زمان بندی خدا هیچوقت شک نکن تا حالا نشده که خدا واسه بنده هاش بد بخواد به معجزه خدا ایمان داری ؟خدا رو چه دیدی یهو دیدی زمان توهم فرا رسید...آمین

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
1665
زنده باشه مادرم زحمت میکشید

خدا حفظش کنه، کلا مادرت واست غذا میاورد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منو نگو که مرغ خام رو میدیم حالم بد میشد 

منم در یخچالو باز میکنم مرغ میبینم حالم بد میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تاسه ماه اول که کلا از غذا بدم‌میومد فقط سالاد ومیوه میخوردم

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

من تاآخر بارداربم همینجوری بودم

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک
هشت هفته

طبیعیه هفته های اول.من یه هفته به زایمانم مونده فکرشو بکن ۹ ماه اینطوری بودم اونم تو شهر غریب.انشالله مال شما بزودی برطرف شه

خدا تو رو بالا میبره، وقتی زمان مناسب باشه به زمان بندی خدا هیچوقت شک نکن تا حالا نشده که خدا واسه بنده هاش بد بخواد به معجزه خدا ایمان داری ؟خدا رو چه دیدی یهو دیدی زمان توهم فرا رسید...آمین
1651