2737
2734

من طبق کارشناسی خودم احساس میکنم دارم ولی میترسم دکتری کنم😂

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چکار میکنه شدید یا خفیف؟!

خفیف 

مامان من وقتی درد داره کیسه آب گرم میزاره. بادکش میکنه، با پماد ماساژ میده، بالششو عوض کرده، چند جلسه هم فیزیو تراپی میرفت و آخر هم لیزر درمانی کرد 

2738
عزیزم تهرانی؟ میشه بگی پیش کدوم دکتر عمل کرد راضیه الان چطوره؟!

اره گلم. تهرانم. 

اسم دکترشو یادم نیست گلم. ولی کارمنده بانکه. بیمارستان بانک ملی عمل کرد‌. 

اره بابا. راحت شد. طفلی سیاه میشد انقدر درد میکشید. بخاطر شغلش چند سال انقدر سرش پایین بود و تایپ میکرد اینجوری شد.

بابام هم دیسک کمر عمل کرد. فکر کنم دکتر دیسک کمر دیسک گردن هم عمل میکنه. درسته؟ بابام بیمارستان محب کوثر عمل کرد. اون دکترش عااالی بود. خیلی راضی بود. اگه خواستی اسمشو برات بپرسم.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
خفیف  مامان من وقتی درد داره کیسه آب گرم میزاره. بادکش میکنه، با پماد ماساژ میده، بالششو عوض ک ...

منم ی سر کیسه آبجوش زیر گردنمه .مادرتون تو راه رفتن دچار مشکل نبود مثلا انگشت پاهاش بی حس بشه ؟ لیزر درمانی واسشون جواب داد ؟!

اره گلم. تهرانم.  اسم دکترشو یادم نیست گلم. ولی کارمنده بانکه. بیمارستان بانک ملی عمل کرد‌.&nb ...

بله درسته اگه لطف کنید اسم پزشک برادر و پدرتون رو برام پیدا کنید لطف میکنید واقعا .آخه پیش هر دکتری نمیشه رفت نمیدونم کدوم دکتر خوبه

بله درسته اگه لطف کنید اسم پزشک برادر و پدرتون رو برام پیدا کنید لطف میکنید واقعا .آخه پیش هر دکتری ...

باشه گلم. حتما. فردا برات میپرسم همین جا مینویسم. فقط فردا منو یه ریپلای بکن که برام یاداوری بشه.😘😘

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
منم ی سر کیسه آبجوش زیر گردنمه .مادرتون تو راه رفتن دچار مشکل نبود مثلا انگشت پاهاش بی حس بشه ؟ لیزر ...

نه اصلا پاهاش بی حس نمیشه، فقط دستش گاهی اوقات گز گز میکنه. آره لیزر درمانی بیشتر مفید بود براش تا فیزیو تراپی. بالشتم عوض کن. دکتر گفته بود دیسکوزیت بریزه تو بالشش.  گردنبند طبی هم مدام میبست خیلی تاثیر داره 

نه اصلا پاهاش بی حس نمیشه، فقط دستش گاهی اوقات گز گز میکنه. آره لیزر درمانی بیشتر مفید بود براش تا ف ...

دیسکوزیت چیه خانمی نشنیدم تا حالا 

میشه بپرسم مادرتون برا لیزر درمانی کجا رفت؟!

2706