2737
2734
عنوان

خونریزی بعده سزارین

110 بازدید | 6 پست

سللم خانمها 

من الان حدودا ۳ ماهه که سزارین شدم

دو هفته هست پریودم ۲ روز پاک سه روز پریودی خلاصه تموم نمیشه

کمردرد و درد بخیه هم دارم

چه کنم خونریزیم تموم شه

ممنونم راهنمایی کنید

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زایمان اولم یکسره تا یه سال خونریزی داشتم عقلمم کم بود و یچه سالم بودم همش 23 سالم بود😮😮😮 رفتم سونوگرافی گفت از جفتت مونده چرا زودتر نیومدی و بعدم دوشب بیمارستان خابیدم و کورتاژ شدم سر دومی که عاقل و بالغ بود فقط 20 روز خونریزی داشتم و تمام و بعد 6 ماهم پریود شدم طبق روال یه سونو برو 

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣
2731