2703
2553
عنوان

چکار کنم شیرم بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین شیشه بهش ندی. بزار تا میشه مک بزنه. وزن گیریش چجوریه

وزن نگرفته

برا همین نکرانم

از اولم کم وزن بود

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
وزن نگرفته برا همین نکرانم از اولم کم وزن بود

دکتر من می گفت اول از هر دوسینه بزار مک بزنه بعد آروغش را بگیر. بعدش با قاشق تا وقتی که کامل سیر بشه بهش شیر خشک بده. اینجوری هم شیر تو سینه خودت میاد هم وزن گیریش خوب میشه.

2456
ببین دارم درحد قطره ییه  فشار نداره

آب و‌اب میوه 

هویج کنجدع سیاع

چغندر 

اسفناج 

سیر

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
دکتر من می گفت اول از هر دوسینه بزار مک بزنه بعد آروغش را بگیر. بعدش با قاشق تا وقتی که کامل سیر بشه ...

شیر خشک با قاشق بلد نیستم با شیشه میدم ولی اخه مزشو دوس نداره

سه بارم عوض کردیم شیرشو اصلا دوس نداره

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
شیر خشک با قاشق بلد نیستم با شیشه میدم ولی اخه مزشو دوس نداره سه بارم عوض کردیم شیرشو اصلا دوس ندار ...

با قاشق از گوشه لبش کم کم بده. من با قطره چکونم میدادم. طول می کشید خیلی. اما خب وزنی که ۳ ماه اول می گیرن خیلی مهمه

2714
پودر شیر افزای گالاکتومید 300 گ حاوی عصاره گالگا تحریک کننده ترشح شیر مادر است که پس از قطع شدن باع ...

من خوردم به شدتت معده درد گرفتم رفتم بیمارستا ن اون زمون شما معده درد نمیگیرین 

ببین منم بیمارستان بودم بچه ام سینه مو نمیگرفت پرستار با یه ترفندی بچه رو گول زد دهنشو گرفت دم سینه ام رو نوک سینه ام یه مایع شیرین میچکوند چون اون مایع خوشمزه بود بچه گول میخورد 

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
نوزاد سینه رونمیگیره ؟؟؟

میگیره ولی شیر نمیتونه بخوره