1711
1707
عنوان

چکار کنم شیرم بیاد

178 بازدید | 27 پست

خانما من الان ۱۷روزه زایمان کردم

بچم سینمو‌میگیره ولی شیرشو‌ نمیتونه بخوره

مجبورم بدوشم و همینطور شیرخشک هم بهش میدم

شیر سینمم زیاد نیس

توروخدا بگید چکار کنم شیرم زیاد شه ؟؟

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1718

ماساژ زیر آب گرم.پای مرغ. قلم گوسفند.چای کمرنگ.ماکارونی.

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚
1665
یعنی منظورته شیر نداری؟

ببین دارم درحد قطره ییه 

فشار نداره

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
شیره انگور اب هویج دلستر کنسرو ذرت خود انگور بادام هم چون شیرت چرب شه عالیه اینا امتحان شدس

مرسی گلم 

دلستر چی بخرم؟؟

من پودر شیر افزا میخوردم. اینو

اینو خریدم هیچ تاثیر نداره

بچه ۱۷ روزه زیاد شیر نمیخواد ک.هرچی بیشتر مک بزنه بیشتر شیر میاد تو سینه.میتونی مغزیجات شیر چرب نارگ ...

اخه همش گرسنه س و‌دهن میگردونه

1436
ببین شیشه بهش ندی. بزار تا میشه مک بزنه. وزن گیریش چجوریه

وزن نگرفته

برا همین نکرانم

از اولم کم وزن بود

وزن نگرفته برا همین نکرانم از اولم کم وزن بود

دکتر من می گفت اول از هر دوسینه بزار مک بزنه بعد آروغش را بگیر. بعدش با قاشق تا وقتی که کامل سیر بشه بهش شیر خشک بده. اینجوری هم شیر تو سینه خودت میاد هم وزن گیریش خوب میشه.

ببین دارم درحد قطره ییه  فشار نداره

آب و‌اب میوه 

هویج کنجدع سیاع

چغندر 

اسفناج 

سیر

هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو:  به مو میرسه ولی پاره نمیشه! خداهست و خدا هست و خدا هست 😻🖤خدایا شکرت واسه همه چی 
1695