سلام. اگه میشه راهنماییم کنین... مرسی
1395/05/25
|
19:05

فروش ویژه پوشاک و کیف و کفش زنانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: wds-15

بله...من داشتم ..اما همیشه سه چهار روز مونده به پری شروع میشد...ولی اون ماه ده روز قبلش شروع شده بود
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
سلام کیجا جان
منم ماه پیش 10 روز قبل از پری درد خیلی بدی داشتم به طوری که مطمئن بودم حامله هستم ولی منفی شد
الان این ماه هم که حدود 10 روز مونده به پریم دوباره درد سینه زیاد دارم فکر کنم اگر حامله نباشیم هم علامت اینه که بدن داره آماده میشه و یا این ماه یا دو ماه آینده حتما نی نی دار میشیم عزیزم ولی درد سینه یکی از علامتهای مهم بارداری است مخصوصاً اگر زودتر از موعد باشه
Lilypie Premature Baby tickers
بله مرسی...... آخه دردام قاطی پاتیه...... از 10 روز قبل پری تا 7 قبل پری شروع میشه..... الان هم از 10 روزقبل پری شروع شده.... . البته 5 6 روز بعد از نزدیکی درد خیلی شدیدی زیرشکمم گرفت به طوریکه نمی تونستم کمرم رو صاف کنم.
ممکنه درد لانه گزینی باشه؟ البته 4 5 دقیقه طول کشید. از اون موقع و قبلش هم درد شکم داشتم و دارم.
سلام,خسته نباشید, تروخدا جوابمو بدیدم:-( دختری هستم ۲۰ ساله هرما پریودم عقب می افته این ماه بعضی از ماه ها مثل این ماه با نامزدم نزدیکی میکنیم ولی از جلو و عقب نه حتی موقع امدن اب منی سریع رو دسمال ریخت پرده دارم ولی ۱۰ روزه پریود نشدم سینه هام درد میکنه کمکم کنید دارم میمیرم
سلام. کسی اگه تجربه‌ای داره کمک کنه. من از 17 پریودی تا دیروز که 23 پری بود سینه هام تیر میکشید. ولی انگار داره خوب مبشه. در ضمن من اصلا سابقه سینه درد قبل پری نداشتم. به نظرتان حامله نیستم???
هر روز که می گذرد بیشتر عاشق همسرم میشوم.