2726

بازوهام نسبت به جاهای دیگه بدنم بزرگتره خیلی رو مخمه چیکار کنم به نظرتون عمل کنم؟خودم تصمیم دارم اگه وزنم اومد پایین اینا لاغر نشدن برم عمل

اخرش 

راحت تربن عضو ک بازو هست؟کش بدنسازی بخر تو خونه کار کن دمبل و....

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ناراحت نمیشی وقتی بازو هات بزرگتر از سایز نرمال باشه؟

نه بابا انقدم بزرگ نیست که متناسب با انداممم 

من اصلا ورزش نمیکنم اصلا دوست ندارم 

معلم ورزشمون گفت روزی اولی که اومدم تو کلاس خیال کردم ورزشکاری چرا همش نق میزنی 

جای کتک خوب میشه😕    ولی جای حرف نه 😔😔😔
بازو خیلی دیر اب میشه

نه بابا عالیه آب کردنش امتحان کن شکم خیلی بده

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706