2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کمبود هورمون ضد ادراری (ADH)

تا حالا نشنيدم خوب چجوري ميشع حالاتش چيه درمانش چيه

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2728
تا حالا نشنيدم خوب چجوري ميشع حالاتش چيه درمانش چيه

بیماری هورمونی هست هورمون ضد ادراری ترشح نمیشه پر نوشی و ادرار زیاد درمانش جایگزین هورمون یه اسپری هستش که تو بینی زده میشه

میشه یه سوالی بپرسم. عزیزم سما بچگی ضربه یا ازجایی نیفتادین 

«الذّینَ امَنوا وتَطمَئِنُّ قُلوبُهُم بذِکرِ اللهِ اَلا بذِکرِ الله تَطمَئِنُ القلوب » زیرا در ایجاد ارامش بسیارمؤثر است

https://www.yjc.ir/fa/news/6959875/بیماری-پنهان-که-شما-را-تشنه-می‌کند-علائم-و-روش‌های-درمان-دیابت-بی�

«الذّینَ امَنوا وتَطمَئِنُّ قُلوبُهُم بذِکرِ اللهِ اَلا بذِکرِ الله تَطمَئِنُ القلوب » زیرا در ایجاد ارامش بسیارمؤثر است
2738

اگر واقعا خسته شدی میخای درمان کنی برو سراغ طب سنتی

نه نمیشناسم اولین با  اینجا شنیدم یکم تو گوگل سرچ کردم