1676
1605

ترکیدنت مبارک

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

خدایااااا

چند بار بگم

تاپیک ویروس کرونا

ممنوععععععع

رژیم پروتئیند         نکته ی مهم                      نکته ی مهم                    تاپیک بامداد خمار          دوستان 😑 ایموجی مورد علاقه ام هست ،تعجب نکنید تو جمله هام بود😑😑😑
1677
کرک و پرِ نی نی یار رو ریخترین شماااااهاااا    

😅😅

رفیق جونام باید از لحظه های باهم بودنمون فیلم بسازن تا همه بدونن رفاقت واقعی یعنی چی!😍                     عاشقتونم 😝💃🌈

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3838434/کاربران-محترم-توجه-کنید

رژیم پروتئیند         نکته ی مهم                      نکته ی مهم                    تاپیک بامداد خمار          دوستان 😑 ایموجی مورد علاقه ام هست ،تعجب نکنید تو جمله هام بود😑😑😑
8

واقعا چجور دلت میاد به خاطر یه تاپیک کاربریه۱سال و۸ماهت بترکه😒😵

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕

استارتر جان درباره ی سوالت جواب بدم که....

هنوز درمانی واسش پیدا نشده....

شاید آره .... مرد

رفیق جونام باید از لحظه های باهم بودنمون فیلم بسازن تا همه بدونن رفاقت واقعی یعنی چی!😍                     عاشقتونم 😝💃🌈
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3838434/کاربران-محترم-توجه-کنید

تو چرا انقدر حرص میخوری

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

نه عزیزم 

کسایی ک مشکلات تنفسی و قلبی دارن در معرض خطرن 

سن ابتلا از ۱۴ تا ۹۰ سالگیه 

به دستگاه تنفسی اسیب میزسونه و سرفه های زیاد هست که اب زیاد بخورین و شیر گرم با عسل ! 

معمار ؛ طراح داخلی ؛ دکوراتیو.به هیچ عنوان درخواست دوستی قبول نمیکنم !سوالاتتون و توی تاپیک (از توسکا بپرسید) مطرح کنید.جان جدت هم لایک نکن 😗
تو چرا انقدر حرص میخوری

نمی دونم دست خودم نیست😂

1651