2733
2734

بیایید تو این شرایط بد اقتصادی یک کاری کنید که ماهیانه یک درآمدی چند صد هزار تومنی برای خودتون و خانواده درست کنید.

خانمهایی که درآمد ندارند یا مشکل مالی و بی پولی دارند یا خانه دار و بیکار هستند یا  پول پوشک شیرخشک و لباس مانتو و خرید شب عید ندارید این متن را کامل بخوانید بخدا مشکلتون تا حدودی حل میشود.

همه شما که اینترنت بلد هستید 10 دقیقه از وقتتون تو نی نی سایت هم به بورس اختصاص بدید و راحت سهام عرضه اولیه در بورس بخرید و کسب درآمد کنید.

بیایید یک کد آنلاین بورس سهام برای خودتون و حتی اعضای خانواده تون درست کنید.

این یک کار است که فقط اینترنت باید داشته باشید و 10 دقیقه وقت تو روز برای خرید و فروش سهام عرضه اولیه بگذارید.

نیاز به سواد بورس هم ندارد.امتحان هم ندارد.مدرک تحصیلی هم نمیخاد.

همه کسانی که 18 سال دارند و یک موبایل اینترنت دار داشته باشند راحت میتوانند از تو خونه خرید فروش سهام عرضه اولیه مثل یارانه معیشت سود کنند.

تکرار میکنم فقط سهام عرضه اولیه باید بخرید.

بعضیا میگن بورس احتمال ضرر هم دارد.درسته اما شامل عرضه اولیه نمیشود.

بقیه سهام های بورس نیاز به علم بورس دارد و احتمال ضرر دارند.

سهام عرضه اولیه سهامی است که دولت ارزانتر تو بورس به مردم می دهد.

معمولا فقط سود میدهد و ضرر ندارد.

هر ماه یکبار یا دو بار سهام عرضه اولیه تو بورس می دهند.

استثنا تا آخر بهمن ماه 3 تا عرضه اولیه داریم هر هفته یک عرضه اولیه.

4 شنبه 16 بهمن هم عرضه اولیه سهام کلر است.

خرید سهام عرضه اولیه نیاز به پول زیادی هم ندارد.کد بورس خودتون را با 110 هزار تومان تا 500 هزار تومان شارژ میکنید هر ماه سهام عرضه اولیه میخرید و یک یا دوهفته بعدش میفروشید و یک سود خوبی تو بورس گیرتون میاد.عرضه اولیه 25 تا 100 درصد سود دارد.چون آنلاین هستید هر روز بالا رفتن قیمت سهامتون را می بینید.خود کارگزاری دو روز قبلش با اس مس یا پیامک بهتون خبر میده عرضه اولیه فلان سهم است.شما باید بعدش کد بورس را شارژ کنید. مبلغش هم هر بار فرق میکنه.

کارگزاری خودش نحوه کار را بهتون میگه.ازشون کمک بخواهید باهاتون همکاری میکنند.

مدارک لازم برای گرفتن کد بورس:

1-اصل شناسنامه و کارت ملی و کپی کامل آنها حداقل سن 18 سال(زیر 18 سال میتواند کد آنلاین بگیرد البته حضور سرپرست و ولی بچه الزامی است)

2-شماره حساب و شبا   بانک ملت یا ملی یا بانک تجارت یا صادرات

3-ایمیل خودتون و کد پستی خانه

4-هر کی میخاد وارد بورس شود باید کار با اینترنت بلد باشد.

ثبت نامش هزینه خاصی ندارد.حداکثر10 تا  20 هزار تومن براتون هزینه خواهد داشت.اونم بخاطر سجام است.با خرید اولین عرضه اولیه چند برابر همین بهتون بر میگرده.

مراحل ثبت نام:

1-اول خودتون در منزل وارد سایت سجام (سامانه ثبت اطلاعات مشتریان سپرده گذاری بورس)شوید و ثبت نام سجام را انجام بدید تا کد 10 رقمی رهگیری سجام براتون سر موبایلتون بیاد.اگر بلد نبودید برید دفاتر پیشخوان براتون سجام را انجام میدهند.

سجام مرحله اول ثبت نام است و بعدش حتمن باید کارگزاری بروید.

نحوه ثبت نام سجام را در یک تاپیک جداگانه در 10 بهمن ماه نوشتم.تاپیک هایم را نگاه کنید.

2-بعدش باید عکس سجام بگیرید یا همان احراز هویت.معمولا بعضی کارگزاری ها مثل آگاه و مفید و مبین سرمایه عکس سجام را خودشون میگیرند.اگر کارگزاری عکس نگرفت بروید به یکی از مراکز احراز هویت یا همان دفاتر پیشخوان دولت در سایت سجام سمت راست صفحه لیست اونها اعلام شده مراجعه کنید و عکس سجام را در دفتر پیشخوان بگیرید.

3-بعدش برید کارگزاری شهرتون مثل کارگزاری آگاه و مفید یا مبین سرمایه و ... با همراه داشتن مدارک ثبت نام کنید.این سه کارگزاری که گفتم معروفتر هستند.

در همه مراکز استانها و حتی شهرهای متوسط کارگزاری بورس هست.

لیست کارگزاری ها در شهرها را در یک تاپیک جداگانه در بهمن ماه نوشتم.رو عکسم کلیک کنید.

اگر شهرتون کوچک است و کارگزاری بورس ندارد باید به دفاتر پیشخوان دولت که طرف قرارداد کارگزاری آگاه و مفید است مراجعه کنید و کد آنلاین بورس بگیرید.لیست این دفاتر پیشخوان در سایت کارگزاری آگاه و مفید اعلام شده است.

بروید پروفایلم به تاپیکهای جدیدم مراجعه کنید بیشتر توضیح دادم.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

لیست کارگزاری 35 شهر متوسط نگاه کنید شهرتون کارگزاری داره:

شاهین شهر کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان

شهرضا کارگزاری مبین سرمایه

کاشان کارگزاری مفید

فولادشهر  کارگزاری مبین سرمایه

نجف آباد  مبین سرمایه

سیرجان کارگزاری ارگ هومن

رفسنجان کارگزاری مفید

شهر بابک کارگزاری اطمینان سهم

مرودشت کارگزاری فارابی

آباده کارگزاری اطمینان سهم

بوشهر کارگزاری مفید

گچساران کارگزاری اطمینان سهم

شهرکرد کارگزاری آگاه مفید

بندرانزلی کارگزاری توسعه معاملات کیان

گنبدکاووس کارگزاری مبین سرمایه

نوشهر کارگزاری صباجهاد

قائمشهر کارگزاری مهراقتصاد ایرانیان

بابلسر کارگزاری اطمینان سهم

بهشهر کارگزاری تدبیرگران فردا

اردکان کارگزاری ایساتیس پویا

تفت کارگزاری ایساتیس پویا

میبد کارگزاری ایساتیس پویا

سردشت کارگزاری تدبیرگران فردا

ماکو کارگزاری فارابی

جلفا و مراغه کارگزاری تدبیرگران فردا

سبزوار کارگزاری مفید

نیشابور کارگزاری مفید

شاهرود کارگزاری مدبر آسیا

ملایر کارگزاری آتی ساز بازار

ابهر دانایان پارس

اسلامشهر کارگزاری مدبر آسیا

لواسان بزرگ کارگزاری ارگ هومن

قدس سهام کارگزاری گستران شرق

آدرس کارگزاری ها را از سایت همان کارگزاری مشاهده کنید.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شعب کارگزاری آگاه در 45 شهر بزرگ:

اراک، خیابان خرم- نبش کوچه قائمی زاده- طبقه اول

اردبیل،خیابان دانش،بالاتر از راهنمایی و رانندگی،پلاک۱۰۳،طبقه۲،واحد۴

ارومیه ، خیابان سربازان گمنام( برق) نبش کوی ۱۲ روبروی بانک ملت

اصفهان خيابان چهارباغ بالا چهارراه نظر ساختمان بورس اوراق بهادار

اصفهان چهار باغ بالا ، مجتمع تجاری اداری کوثر، طبقه ۵،

اهواز، کیانپارس، بین خيابان ۵ و ۶ غربي مجتمع نوري طبقه ۲

اهواز، کیانپارس ،خیابان ۱۴ غربی،تالار منطقه ای بورس خوزستان

آبادان- میدان انقلاب (مجسمه) – روبروی مدرسه رازی- ساختمان آرتین- تالار بورس اروند

آمل،سبزه میدان،خیابان مصطفی خمینی،مجتمع تجاری اداری فرزانه،طبقه۳،واحد۶۷

بابل، ميدان باغ فردوس، جنب بيمارستان بابل كلينيك، ساختمان شماره۱ دكتر حميدزاده، طبقه۲، واحد۱۳

بجنورد خیابان طالقانی شرقی، روبه روی دبیرستان سمیه، طبقهه بالای بانک ملی،

برازجان- خیابان سازمانی ۱۰۰ متر قبل از چهار راه حسینه اعظم

بروجرد- خیابان آیت الله کاشانی- روبروی خیابن فروردین- نبش کوچه رسولی

بندرعباس، بلوار ساحلي، بالاتر از مجتمع تجاري ستاره جنوب، بورس منطقه اي استان

بندرعباس بلوار طالقانی،روبه روی کتاب خانه شهدا،طبقه فوقانی بانک توسعه تعاون،جنب تالار بورس منطقه ای

بهبهان خیابان شهید نهایی روبروی رستوران ریحون پل نصر،حریم کانال، پلاک 30

بیرجند خیابان مدرس، بین مدرس ۵۲ و ۵۴، ساختمان اپل، طبقه همکف

تبریز، خیابان ارتش جنوبی روبروی اداره پست ،ساختمان کارگزاران طبقه ۵

تبریز، خیابان ارتش، ساختمان پست مرکزی، تالار بورس تبریز

تهران دفتر مرکزی، خیابان نلسون ماندلا، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک 13

تهران دفتر شرق، سه راه طالقانی، خیابان خواجه نصیر الدین طوسی، نرسیده به میدان سپاه، پلاک ۲۸۰، طبقه اول ، واحد 4

تهران دفتر غرب، سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران، پلاک ۷۰، طبقه فوقانی جین وست

جهرم کارگزاری آگاه

خرم آباد- خیابان انقلاب- بین کوچه ۴ و ۵ آراسته- ساختمان رویال- طبقه۲- واحد۴

خوی  خیابان سینا، روبه روی مسجد شفیعه، جنب عکاسی سهند، پلاک ۱۷۰ طبقه اول

دزفول کارگزاری آگاه

رشت، خیابان معلم، روبروی استانداری ساختمان نوید طبقه ۳ واحد ۶

زاهدان،نبش بلوار شهید مطهری و بلوار دانشگاه،ساختمان آقای حسینی،طبقه۴،واحد۴۰۱

زرین شهر خیابان باهنر نبش بلوار حریت پلاک ۹۹ طبقه ۱

زنجان. خیابان فدائیان اسلام( جاوید). پلاک ۹۲

ساری، میدان امام خمینی (ره)، ابتدای بلوار آزادی، بالاتر از بانک صادرات، ساختمان زمان، طبقه چهارم،

سمنان بلوار قدس میدان عدالت نبش قدس ۱۹مجتمع بابک طبقه ۲ شرقی

سنندج،خیابان پاسداران،سه راه شریف آباد،میدان سنه دژ،مجتمع هورام،طبقه۲،واحد2

شیراز، میدان دانشجو، ابتدای بلوار شهید چمران، کوچه ۴، ساختمان بهار، طبقه اول،

شیراز ، معالی آباد، نبش کوچه ۳۱، ساختمان اوتانا ۲ ، طبقه سوم ،

شهرستان جم(عسلویه)، میدان فاضل جمی، ابتدای بلوار ولیعصر، ساختمان ارجمندی پلاک ۳، طبقه سوم

قزوين، خیابان شهید بابایی،نبش کوچه۱۴ (تاج احمدی)،مجتمع حافظ،طبقه دوم

قم، خیابان شهید فاطمی (دور شهر)، نبش کوچه 28 ساختمان بعثت و نبش 29 ساختمان رسالت طبقه2

کرج،چهار راه هفت تیر،ابتدای بلوار دانش آموز،ساختمان مدائن،طبقه همکف و دوم

کرمان، ابتدای بلوار شهید صدوقی، نبش خیابان شهید داد بین، جنب پست بانک، بورس منطقه کرمان، طبقه زیر زمین

کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، بورس منطقه ای کرمانشاه

کرمانشاه، نوبهار- کوچه ۱۱۳ پشت بانک ملت،

کیش، میدان امیرکبیر، ساختمان مالی آنا، طبقه ۲،

گرگان، ميدان وليعصر، برج سرمايه، طبقه۳،

ماهشهر،سربندر،بلوکی ها،بلوار شهید آزاده جنب بانک تجارت،روبه روی بانک اقتصاد مهر

مبارکه- خیابان حافظ شرقی-نبش بن بست ۱۳-

مشهد، خیابان احمدآباد، بین احمد آباد ۷ (قائم) و احمدآباد ۹ (نشاط)

مهاباد- خیابان صلاح الدین ایوبی شرقی- ابتدای خیابان سید نظام – ساختمان الماس

همدان، خیابان شریعتی، خیابان میرزاده عشقی، اول کوچه تالار حافظ، بورس منطقه ای

یاسوج- کارگزاری آگاه

یزد بلوارمنتظرقائم جنب بانک ملی بن بست ششم پلاک ۱۳ واحد یک

2728
ببخشید شما چرا انقد راجع به بورس تو سایت تبلیغ می کنید؟

چون عرضه اولیه سود داره و میخواهم منبع درآمد جدید برای خانمهای خانه دار و کم درآمد درست کنم.

بنظرتون کارم اشتباهه؟

2738

سلام عزیزم. من سجام ثبت نام کردم. برای احراز هویت هم رفتم پیشخوان یه برگه بهم داد. ولی فقط شناسه رهگریری داره. کد بورسی نداره. من باید چکار کنم؟ 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
فهمیدی بمنم بگو عزیزم

چون خودم دارم از این راه سود میکنم.کار خاصی هم انجام نمیدم.ده دقیقه وقت تو روز میزارم هر ماه چند صد هزار تومن سود گیرم میاد از راه بورس.

بورس هم دولتی است.هم حلال است هم قانونی.

چرا به خانمهای دیگر که مشکلات مالی دارند اونم تو این گرنی ها  این راه را نشان ندهم؟

هر کارگزاری تو شهرتون بود برید ثبت نام کنید.

4 شنبه 16 بهمن عرضه اولیه است.خواب نمونی بعد بیای آه و ناله کنی از بی پولی و نداری.

راهشو گفتم بقیه اش با خودتون است.

چون عرضه اولیه سود داره و میخواهم منبع درآمد جدید برای خانمهای خانه دار و کم درآمد درست کنم. بنظرتو ...

نه اشتباه نیست من خودم تو بورسم معامله میکنم خوب یکم بجای تاپیک زدن راجع به دریافت کد بورسی و مراحل ثبت نام بیاین راجع به تجزیه و تحلیل سهام های دیگه و روانشناسی  بازار و ...غیره توضیح بدین بورس  که همش عرضه اولیه نیست یه تاپیک‌ جامع بود که ما همه اینارو توش توضیح دادیم

سفارش مقاله های دانشجویی و ترجمه متون انگلیسی پذیرفته می شود.اگه خواستین درخواست دوستی بدین.😍😍😍

اره استارتر درست میگن 

منم چند ماهه داداشم میگه برو کد بورسیتو بگیر خیلی سود داره من تنبلی کردم نرفتم این هفته حتما میرم میگیرم.

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
سلام عزیزم. من سجام ثبت نام کردم. برای احراز هویت هم رفتم پیشخوان یه برگه بهم داد. ولی فقط شناسه رهگ ...

حالا برو کارگزاری بورس.

اسم شهرهایی که کارگزاری دارند بالاتر تو دو پبام گذاشتم.نگاه کن شهرتون کدام کارگزاری را دارد.

نه اشتباه نیست من خودم تو بورسم معامله میکنم خوب یکم بجای تاپیک زدن راجع به دریافت کد بورسی و مراحل ...

بقیه اش وظیفه اساتید است.

من فقط همینقدر بلدم

2706