2726

😑😑😑

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هزار بار انجام دادم و هر دفعه یه چیزی بود🤨

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
خودم که میگیرم پسر نشون میده ولی اگه یکی دیگه برام انجام بده تکون نمیخوره . برا خیلی ها که بچه داشت ...

مامان من قبل بارداریم گرفت ولی یادم نیست چی بود، ولی رو دست خودش گرفت درست درومد

پسرم دنیامه❤
منظورم این بود که من اعتقاد دارم 😑😑😑 دستمو بردم بالا که یعنی من 😑

ای جونم عزیز دلمی واقعا معذرت میخوام😘😘😘😘😘😘انقدر بعضیارو تو سایت دیدم که از یه موضوع خوششون نمیاد میان تیکه میندازن بدبین شدم. واقعنم عصبی میشم چون کسی خوشش نمیاد نباید بیاد تخریب شخصیت کنه.

پسرم دنیامه❤
هزار بار انجام دادم و هر دفعه یه چیزی بود🤨

ببین یه دلیل دیگم داره مامان من واسه من که اولش گرفت خیلی مرتب نشون داد بعد هی بهم میریخت واسه خودشم همین بود انگار بار اول درست جواب میده 

پسرم دنیامه❤
2706