1711
1714

منم وسواس دارم.دیگه دارم دیوونه میشم .منم هم حموم میرم زیاد هم لباس زیاد میشورم.لباس تمیزو میشورم عین دیوونه ها.

Bir derdim var artik tutamam ichimde.gitsem nereye kadar .kalsam neye yarar.hich anlatamadim hich anlamadilar.herkes neden dushman .herkes neden pishman ?unutduk hepsini.nuhun nefesini.gelme yanima sen bashkasin ben bashka💔mor ve otesi

خیلی بده 

تنها راه حلش اینکه چند روز با همه سختیش خلاف اونی که فکر میکنی عمل کنی

+بالاخرا روزای خوب میان  *اره ،اما من دیگه ۲۰ سالم نیست 😔 😍من حال نمیکنم همرنگ جماعت باشم  من خودم عالی ترین رنگ رو دارم 😃 ان شاءالله تا قبل از مهر۹۹ یه اتفاق خوب و تا قبل از فرودین۱۴۰۰یه اتفاق خوب دیگه و هردو به عالللللییییی ترین شکل اتفاق میوفتن لطفا برام یه صلوات بفرست ❤❤❤😍😍😍🌹🌹🌹😘😘😘برای طول عمر و سلامتی همه پدر و مادر ها صلوات لطفا

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

جاری منم وسواسه مثلا ....خونش گند میکنه ....وسواسیش ب ابه فقط ....هر دفعه ای که میره دستشویی کل لباساشو عوض میکنه ...یا اکه بره حتی خونه مامانش وقتی اومد بازم حتما تموم لباساشو میشوره ... 

لعنت ب جهانِ تا اَبد غم بودن
1710
8
برودکتر گلم اینجوری هم خودتواذیت میکنی هم بقیه رو

شوهرم میگه یکبار نشد از سرکار بیام ببینم لباسشویی کار نمیکنه.انقدر تاید و شامپو و کلا شوینده میخرم.همش اسراف .واقعا بریدم دیگه😞

Bir derdim var artik tutamam ichimde.gitsem nereye kadar .kalsam neye yarar.hich anlatamadim hich anlamadilar.herkes neden dushman .herkes neden pishman ?unutduk hepsini.nuhun nefesini.gelme yanima sen bashkasin ben bashka💔mor ve otesi

استارترحتمااولش یه چکاب کامل بده بعضی موقع ها مشکلات هورمونی مثل تیروییدشدید افسردگی ووسواس میاره اگه دیدی مشکل هورمونی نداره حتمابروپیش روانپزشک داروبنویسه حتما هم خودت به خودت درکنارداروکمک کن . ارتباطتت هم باخداقوی ترکن وسواس درحقیقت کارشیطانه

❤💖💛💚💜💙
1712