2726

قندخون مامانم ۴۵۰ هست چیکار کنیم بیاد پایین لطفا کمک کنید 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

قرص قند بهش بدین حتما

بامیه بهش بدین بخوره کلی میاد پایین

ببرینش دکتر سریع یا زنگ بزنین اورژانس بیاد

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگه دیر وقته نمیاد  متاسفانه

ببرینشون هر جور شده

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙
قرص قند بهش بدین حتما بامیه بهش بدین بخوره کلی میاد پایین ببرینش دکتر سریع یا زنگ بزنین اورژانس بی ...

بامیه نداریم عزیزم 

نمیزاره زنگ بزنیم 

سنگ پا به کف پاش بکشه.قند خون رو متعادل میکنه.اگه متفورمین تو خونه دارید یکی بخوره

یه دونه خورده یه دونه دیگه بدیمش ؟ 

والا شنیدم دمنوش شنبلیله خوبه

دمنوش کلاهک بادمجان خوبه

زیتون تو برنامه اش باشه اگر هست الان بده بخوره

دارچین دمنوشش خوبه

هفته ای یه بار اب کدو خوبه

زردک(هویچ زرد )خوبه

دمنوش کاسنی خوبه

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

عزیزم من واست سرچ کردم چند جا خوندم چند تا لیوان اب بهشون بدین تا سریع ادرار کنن اینکار قند رو خارج میکنه