2726
عنوان

و باز هم شوهر..

215 بازدید | 6 پست

چند روز پیش با شوهرم سر مسائل مالی بحث کردیم(شرط بندی میکنه ولی اگه به روش بیارم زندگیمو سیاه میکنه مجبورم غیر مستقیم جلوش بگیرم بهش تیکه انداختم اونم ناراحت شد)باهاش سرسنگین بودم چند روز.از موقعی ک از سر کار اومده میخاد آشتی کنه همش آشمالی میکنه.موقع خواب اومد بزور بغلم کرد.با خودم عهد کردم آشتی نکنم تا از خوش بفهمم.ولی این دل واموندم تنگشه..آخه چرا اینقدر بدبختم چرا اینقدر دوسش دارم

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قمار؟

همین شرط بندیا فوتبالی ک با گوشی انجام میدت

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
اشمالی یعنی چی

یعنی خودشیرینی و منت کشی...