2726
عنوان

امروز چهلم دخترم بود...

3506 بازدید | 23 پست

دوستان امروز چهلم دخترم بود.. چهل روز گذشت و برای دخترم خوشحالم که الان حالش خوبه...خواستم فقط بگم اگه میشه شماام برای شادی بیشتر روحش دعا کنید. گوشیم داره خاموش میشه نمیتونم جواب بدم فقط خواستم بگم که وقت نگذره... بعدا میام جواب میدم.. التماس دعا... 

Www.instagram.com/alarazavi1398

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رو شکر که اینقدر قوی هستی عزیزم. مطمین باش اون فرشته کوچولو جاش خیلی خوبه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728

😔😔❤️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

روح اون که 100% شاده. ان شاالله شما و و پدرش به آرامش برسین

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

مطمئن باش اون جاش خوبه چون یه کوپولوی بیگناهه و از درد راحت شد 🌺🌺

برای ارامش خودت و همسرت صلوات میفرستم 🌺🌺

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
خدا رو شکر که اینقدر قوی هستی عزیزم. مطمین باش اون فرشته کوچولو جاش خیلی خوبه 

همش به خودم میگم آلا چقد سفارش مامانشو کرده پیش خدا که انقدر تونستم صبور باشم... خدا واقعا صبر میده.. دخترمنم از اول زمینی نبود انگار... تلاشای من شاید حتی اذیتشم کرد.. فقط آرزومه مامانشو ببخشه که به جاش 16 ماه تصمیم گرفتم... بااینکه هنوز معتقدم آلا میتونست شفا بگیره.. 

همش به خودم میگم آلا چقد سفارش مامانشو کرده پیش خدا که انقدر تونستم صبور باشم... خدا واقعا صبر میده. ...

ای جانم. بدون اون میدونه که چقدر دوستش داشتی. و برای اینکه بیشتر پیشت بمونه تلاش کردی. باور کن.

خدا درد رو میده درمان رو هم میده عزیزم. من واقعا بهت افتخار میکنم با وجودی که عزیزتو از دست دادی اما قوی هستی. مطمین باش آلا تو یه کالبد دیگه باز به دنیا میاد ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ خیلی خوشحالم که اینقدر قوی هستی 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
همش به خودم میگم آلا چقد سفارش مامانشو کرده پیش خدا که انقدر تونستم صبور باشم... خدا واقعا صبر میده. ...

خدا به دلت ارامش بی نهایت بده.  دختر تون هم همنشین خانم رقیه بشه.     تو رو خدا با دل شکستت به نوه من هم دعا کن

2706