2733
2734

قبل از اینکه هر فردی کد آنلاین بورس بگیرد باید در سایت سجام مشخصات خود را طبق شناسنامه و کارت ملی و شماره حساب و شبای بانکی خودش را ثبت کند.بعد از گرفتن کد 10 رقمی پیگیری سجام به کارگزاری شهرتون مراجعه و ثبت نام کنید.

کد سجام کد بورس نیست.کد آنلاین بعد از ثبت نام در کارگزاری براتون میاد و شامل نام کاربری و رمز است و با حروف انگلیسی و عدد نوشته میشود.

مراحل انجام سجام:

1-اگر خودتون در خانه نت دارید خودتون انجام بدید و گرنه اگر براتون سخته باید برید دفاتر پیشخوان تا اونا انجام بدهند.لیست دفاتر پیشخوان یا همان مراکز احراز هویت تو سایت سجام تو قسمت سمت راست صفحه نوشته شده.طبق استان و شهرستان پیداش کنید.

اگر تو شهرتون نبود باید زحمتش را خودتون بکشید.راحته

2-اصل شناسنامه و کارت ملی و شماره حساب بانکی و شبا بانکی(بانک ملت یا ملی یا  تجارت یا صادرات) و اسم شعبه بانک که حساب باز کردید و کد شعبه بانک و آدرس خانه و کد پستی خانه و یک ایمیل و تلفن منزل و شماره موبایل خودتون الزامی است و باید کنارتون آماده باشه.

3-یک کارت بانکی که رمز دوم داشته باشه کنار دستتون باشه.مهم نیست مال کی باشه و چه بانکی باشه چون باید با این کارت بانکی 10 هزار تومان به حساب سجام بریزد.

4-در گوگل بنویسد سجام فوری می آید وارد شدید اول شماره موبایل و شماره ملی شما را میخواهد.کد امنیتی هم اگر ناخوانا بود روی اون کلیک کنید تا عوض شود.بعدش رو  دریافت کد تایید کلیک کنید تا یک کد سر موبایل شما بیاد.

5-کد تایید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و رو دکمه پایینی کلیک کنید تا برید مرحله بعد که پرداخت وجه است.اینم که انجام دادید وارد مراحل بعدی شوید که اطلاعات شخصی شما را میخواهد.

6-اطلاعات شغلی بزنید خانه دار راحتره.بقیه موارد ستاره دار مثل آدرس محل کار و تلفن و کد پستی خودتون را دوباره تکرار کنید.اشکال ندارد.

7-یک جایی کد بورس را می پرسد چیزی ننویسید اما تو مستطیل گزینه 3 که بورس و فرابورس است را انتخاب کنید.

8-بقیه موارد هم مشخص و واضح است.تعهدنامه هم تایید کنید.

9-بعد از پایان کار  حدود یک ساعت تا چند ساعت بعدش یک کد 10 رقمی براتون میاد با اسم فامیل خودتون.پس سجام را درست انجام دادید.اگر پیام دیگری آمد که گفته اطلاعات هویتی یا بانکی شما ایراد دارد باید دوباره وارد شوی و ویرایش کنید.

اگر باز تایید نکرد برای اونایی که اطلاعات بانکی نامعتبر زده باید به بانک مورد نظر مراجعه کنند و اطلاعاتشون تو بانک را بررسی کنید ببینید چه اشتباهی در ثبت اطلاعات در بانک صورت گرفته.اونوقت 24 ساعت بعدش دوباره در سجام ویرایش اطلاعات بانکی انجام دهند.

10-کد 10 رقمی همراه با اسم فامیل که براتون اومد با کد 10 رقمی پیگیری به یکی از مراکز احراز هویت سجام که تو سایت سجام سمت راست صفحه اعلام کرده مراجعه کنید تا ازتون یک عکس بگیرند برای سازمان بورس.

یک رسید بهتون می دهند اونو پیش خودتون نگهداری کنید.معمولا کارگزاری آگاه و مفید خودشون عکس میگیرند.اما اگر کارگزاری ازتون عکس نگرفت باید برید دفتر پیشخوان عکس بگیرید.

حالا با همون کد 10 رقمی رهگیری و بقیه مدارک مراجعه کنید به یک کارگزاری بورس برای ثبت نام کد آنلاین بورس.

مدارک لازم برای گرفتن کد آنلاین بورس:

1-اصل شناسنامه و کارت ملی و کپی کامل آنها حداقل سن 18 سال

2-شماره حساب و شبا   بانک ملت یا ملی یا تجارت یا صادرات

3-ایمیل خودتون و کد پستی خانه

4-کد 10 رقمی رهگیری سجام

5-شرط مدرک تحصیلی ندارد.همه میتوانند کد آنلاین بورس بگیرند.اما باید اینترنت در حد معمولی و سواد نوشتن بلد باشند.

6-حتمن برای گرفتن کد آنلاین باید به یک کارگزاری مراجعه کرد.

لیست شعبه های کارگزاری ها بخصوص آگاه را در یک تاپیک جداگانه نوشته ام.تاپیکهایم را بخوانید.

درباره عرضه اولیه و نحوه خرید فروش و نحوه کار با نرم افزارها تاپیک جداگانه نوشتم بعد از اینکه کد آنلاین گرفتید حتمن بخوانید.

اگر تو شهرتون کارگزاری بورس نیست باید به لیست دفاتر پیشخوان کارگزاری آگاه و مفید که در سایتشون اعلام شده مراجعه کنید و کد آنلاین بورس بگیرید.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برا بانک مسکن که به عنوان سود بهم اوراق میداد ثبت نام کردم توی این سامانه

برای احراز هویت است و اینکه اونایی که گردش مالی زیاد دارند تو بورس یا اوراق بانک مسکن دارند یا وام مسکن اوراقی میگیرند را بررسی کنند برای حذف یارانه

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.
2728
پس اینطور که گفتی خیلیم چیز بدیه و بهتره آدم ثبت نام نکنه کلا

اگر جزو متوسط های جامعه هستی نترس یارانه حذف خواهد شد.

بورس و عرضه اولیه خیلی خوبه.بخصوص اگر خانوادگی کد بگیرید.

ماهی 4 میلیون درآمد داشته باشی یارانه ات قطع میشه.

2738
ماهی 4 میلیون درآمد داشته باشی یارانه ات قطع میشه.

عزیزم میگم من سجام ثبت نام کردم کدش اومد فقط مونده ک برم دفتر پیشخوان و بعد از اون کد بورسی/بعد هم تو شهر ما ی کارگزاری هست در این صورت نخام برم /میشه از همون دفتر پیشخوان کد بورسی بگیرم؟؟ممنونم ک جواب میدی

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
عزیزم میگم من سجام ثبت نام کردم کدش اومد فقط مونده ک برم دفتر پیشخوان و بعد از اون کد بورسی/بعد هم ت ...

آره میتوانی از دفتر پیشخوان کد بگیری.البته همه دفتر پیشخوانها کد نمی دهند.دفاتری که تو سایت آگاه و مفید اعلام شده اند.

اما کارگزاری که بهتره.حداقل راهنمایی میتوانند کنند.

آره میتوانی از دفتر پیشخوان کد بگیری.البته همه دفتر پیشخوانها کد نمی دهند.دفاتری که تو سایت آگاه و م ...

من بعد از اینکه ثبت نام کردم و ۱۰ هزارتومان پرداخت یه پیامی اومد اما دستم خورد روش خارج شد نمیدونم همون کد ده رقمیه چی بود لطفاً جواب بدین

من بعد از اینکه ثبت نام کردم و ۱۰ هزارتومان پرداخت یه پیامی اومد اما دستم خورد روش خارج شد نمیدونم ه ...

دوباره وارد شو بالای صفحه کد 10 رقمی باید نوشته شده باشه

سلام عزیزم میگم  میخوام شوهرمم ثبت نام کنم اگه بعد از گرفتن کد 10 رقمی چند روز طول بکشه بعد بر ...

کد 10 رقمی احراز هویت است.کارگزاری جداست.اصلا اشکال نداره.زمان هم بی نهایت وقت دارید.فقط کد را اونا میخان.

حتمن قبل از ثبت نام سجام همه مدارک و شبا بانکی کنار دستتون باشه.

2706