2726

کیست تخمدان هشت سانت داشتم ساده و یه کیست دو سانت آندومتریوز الان ماه دومه روکین میخورم.تهوع و خواب آلودگی داشتم قبل از اینکه متوجه بشم کیست دارم.خواهش میکنم اگه کسی مثله من بوده به خاطر کیست تخمدان تهوع و خواب الودگی داشته بیاد کمکم کنه نگرااانم.دو هفته تهوعم کمتر شده بود دوباره امروز شروع شد. ترسیدم به خاطر کیست نباشه... کسی همزمان با کیست تهوع و خواب آلودگی داشته

من کیست دارم

ولی جای تهوع چاق شدمو موی زائد در اوردمو جوش زدم

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول از همه باید سردی ها رو به طور کامل حذف کنی تا سه ماه. مرغ و تخم مرغ ماشینی کله پاچه و قهوه و نسکافه و کاکاعو ممنوع

موقع پریودی لب ب سردی نمیزنی و حمام نمیری و خودتو نمی‌شوی حتی ی قطره آب هم نباید وارد واژنت بشه

موقع پریود حلوا و کاچی زیاد بخور

و کمرت و زیر دلت رو با ی دستمال گرم ببند تا گرم بمونه

کیسه آب گرم و آجر داغ عالیه و روغن چهل مغزاصل بگیر زیر شکمت باهاش ماساژ بده بعد روش سفلون بکش و تا صبح بخاب اینا برای روزای عادی هم باید انجام بدی هر شب

بادکش زیر شکم خط رحم و تخمدانها و پشت کمر عالیه از روز سوم پریود ی شب درمیون تا بیست و یک شب

بادکش گرم باشه بهتره و قبلش باید بدنت با روغن سیاه دانه ماساژ بدی

تزریق عسل طبیعی هم خیلی خوبه ولی اگه مجردی عسل بریز رو گاز استریل بذار تو لباس زیر و ی حالتی بخاب ک عسل وارد بدنت بشه ‌‌‌

شیره گیاه آنغوزه باید دو روز درمیان اندازه ی نخود ناشتا قورت بدی ک وقتی استفاده میکنی به هیچ عنوان نباید لبنيات استفاده کنی چون دل درد میگیری

پیاز درمانی و جوشانده رازیانه هم خوبه اما بعضی ها پرولاکتین بالا دارن نمیتونن استفاده کنن آزمایش بده اگه بالا نبود استفاده کن. پیاز باید پوست نارنجی باشه از روز پنج پری تا پونزده دوتا لیوان آب بدون کلر جوش ک اومد پیاز نارنجی پوست گرفته متوسط میندازی توش پنج دقیقه بعد زیرش خاموش میکنی ولرم ک شد صاف میکنی میخوری

رازیانه هم ی قاشق غذاخوری هر شب جوشانده ک باعث برزگ شدن سینه هم میشه

اگه رازیانه پودر کنی با نبات بریزی تو کپسول و قبل از هر غذا با سه چهارتا دونه فل فل سیاه نکوبیده بخوری عالیه.

در هفته حد اقل باید پنج روز رو صبحانه شیره و ارده بخوری

داروهای گیاهی هم ابهل عالیه

بومادران. پنج انگشت. اسفند. تخم شوید. تخم شاهی. فراسیون. ناخونک هر شب هر کدوم اندازه ی قاشق آسیاب کن نجوشون دم کن بخور

یا اینکه تخم هویج و استوخودوس و پنج انگشت و رازیانه رو هر کدوم به یک اندازه آسیاب کن قاطی کن هر روز صبح ناشتا ی قاشق غذا خوری بخور

عسل و سیاه دونه هم عالیه سه قاشق عسل با ی قاشق سیاه دونه آسیاب شده قاطی کن صبح ناشتا ی قاشق و شب ی قاشق چایی خوری سیاه دونه رو اگه بتونی همون لحظه آسیاب کنی و بعد قاطی کنی عالیه. و اینکه سیاه دونه اگر آسیاب بشه و بمونه سمی میشه ولی اگه با عسل قاطی بشه نه

هر بندی ک گفتم جدا گونه به تنهایی روی پلیکیستیک مؤثره عزیزم

برای بارداری افزایش تعداد و کیفیت اسپرم و افزایش سایز فولیکول گرده نخل نز عالیه عالی

2728
عزیزم بمون کمکم کن تهوعت قبل از خوردن ال دی بود چطور بود هر روز بود یا مثله من یه روز بود چند روز نب ...

من 3 ماه بود تهوع داشتم و نفخ به خصوص شبا اصلا نمیدونستم چرا بعد رفتم سونو متوجه شدم کیست بزرگی دارم 

رفتم دکتر قرص ضد بارداری داد چون مجردم تا حالا نخورده بودم تا دو هفته اصن گیج و ویج بودم و هنوز تهوع داشتم اما بعدش دیگه تمام علایمم از بین رفت

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 
عزیزم کیستتون مثله من ساده بود. چند دوره قرص خوردید برطرف شد 

بعله ساده بود 2 ماه کنتراسمین خوردم سونو کردم محو شده بود

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 
بعله ساده بود 2 ماه کنتراسمین خوردم سونو کردم محو شده بود

از منم عالیم کمتر شده یعنی حتی دو هفته تهوع نداشتم امروز دوباره تهوع شدم البته خفیف میترسم تهوعم برا کیست نباشه..آخه منم چهار ماه تهوع داشتم بعد متوجه شدم کیست هشت سانت دارم   قرص روکین میخورم 

شما هیچ نشانه ای کیستتون نداشت تهوع و...

من قرص روكين رو ميخوردم مشكلم باهاش لكه بيني بود ك دكترم ١٠تا قرص تقويتي كنارش داد خوب شدم...روكين خ قرص خوبيه مث هرقرصي برا هركسي يسري عوارض داره بايد إز دكترت يا همين كلينيك اينجا سؤال كني

دلم ني ني ميخواد🤗،ي صلوات ميفرستي🙏
2706