2733
2734

به منم بگيد تازه هفته پنجم 

كى شكم ميارم ينى

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به منم بگيد تازه هفته پنجم  كى شكم ميارم ينى

منم هفته ٧اصلاااااا شكم ندارم 

آرام باش ماهِ من ! درست می شود ...نه هیچ شبی ، و نه هیچ زمستانی دائمی نیست !آفتاب می تابد شاخه ها جوانه می زنند و تمامِ شکوفه های در انتظار ؛ متولد خواهند شد ..هیچ ابری تا همیشه در مقابلِ مهتاب ، نمی ایستد و هیچ ماهی تا همیشه در حصار ، نمی مانَد ،که حصار ؛ جای ماه ، آسمان ؛ جای سیاهی و باغ ؛ بسترِ شاخه های خشک و سرمازده نیست !نور ، سپاه سیاهی را می درد ؛ حتی اگر به قدرِ روزنه ای باشد و بهار ؛ هزار هزار زمستان را سبز می کند ،روزهای سخت ، رو به پایان است ماهِ من ؛
به منم بگيد تازه هفته پنجم  كى شكم ميارم ينى

بستگی داره من از ماه هفتم البته بازم ضایع نیست

دو سه روز حس میکردم چاق شدم نگو ورم کردم😑😂 تا امروز بهم گفتن ورم کردی که

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
2738
من ورم ندارم ولی پاهام یکم باد داره میگن طبیعیه این هفته اینجور شدم،وزنم ۴۵بود شدم ۶۲ سنگین شدم☺

هفته ی چندی؟

نیازی نیست برم دکتر؟

من حدود چهار ماهگی ورم کردم  تازه ورم یکطرفه که میگفتن خطرناک‌تره پای چپم یک سانت بیشتر از پا ...

بعد چی شد کی خوب شد؟

من ورم ندارم ولی پاهام یکم باد داره میگن طبیعیه این هفته اینجور شدم،وزنم ۴۵بود شدم ۶۲ سنگین شدم☺

عزیزم شما چندم اسفند زیمان میکنید وزن جنین تو34 هفته چند بود ببخشید گلم زیاد سوال کردم

من ک ازهمون اولش ورم کردم همون ماه اول شلوارام تنگ شده بودن😒

خداجونم مارو از این بلاتکلیفی ومشکلات مسخره نجات بده🙏واسه حل مشکلاتمون وخونه دار شدنمون یه صلوات میفرستین؟؟..
2706