2726
خدا برات حفطش کنه . من اوليم دختره این یکی پسر. نی نی شما چیه ؟  من احتمالا زودتر از شما زایما ...

به سلامتی من این یکی دختره منم سزارین هستم دکترم گفت ۲۳خردادبراسزارین حالا اگه زودترنشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من کرجم . دختر کم ده ساله است به اسم بهار . درباره اسم نی نی هنوز به نتیجه قطعی نرسیدیم 

خدابرات حفظشون کنه من میگم اسم دخترموبهاربزارآقاراضی نمیشه آخه اسم دخترخواهرش بهاره 

خدابرات حفظشون کنه من میگم اسم دخترموبهاربزارآقاراضی نمیشه آخه اسم دخترخواهرش بهاره 

منم اتفاقا اسم آرمان رو دوست دارم ولی اسم پسر خواهر آقا ارمانه . 😃😃😃

خانمی دقت کردی ما چقدر شرایط مون نزدیک به همه ؟ 

سلام دوستان من هفته ۳۴هستم قند ناشتا ۱۰۱و بعد صبحانه۱۷۴بود دکتر بهم جهار واحد انسولین داد که با فاصله هر ده روز بزنم به نظرتون جواب میده ایا تاثیر داره هر ده. روز بخوام چهار واحد انسولین بزنم؟؟؟؟

سلام من هفته بیست بارداری ام،ازمایش قند خونم جوابش اینطوریه ایا من دیابت بارداری دارم؟ 

قند ناشتام :۷۷

ساعت اول:۱۷۲

ساعت دوم:۱۱۸

ساعت سوم:۱۰۱

دوبسته گلوکز خوردم،ساعت اولم نرمالش تا ۱۷۰ هست مال من دوتا زیاده،بقیه تو رنج نرمالن،ممنون میشم جواب بدین به دکتر دسترسی ندارم🙁

خدایا هزاران مرتبه شکرت🙏🏻

سلام من تو بارداری اولم دیابت گرفتم تو ماه دوم انسلین استفاده میکردم خدارو شکر دخترم به دنیا اومد الان ۶ سالشه و من میخوام برای بچه دومم اقدام کنم باید چکار کنم که تو بارداری اذیت نشم اخه تو بارداری اولم قند زیاد با انسلین کنترل نمیشد همش بالا بود مثلا ۲۰۰ بعد صبحانه 

2706