2410
2553

شوهرم با برادرشوهرم دعواشون شد

من اصلا توهینی نکردم.فقط گفتم بس کنید.تقصیر جفتشونم بود.بعد ک دعوا تموم شد،جاری ب من و شوهرم گفت بیشعورا و ...

تا حالا هم کوچکترین بی احترامی بهشون نکرده بودم.اما اونا سرشون تو زندگی ماست.

شما باشید چکار میکنید

بگو لقب خودتو به ما نگو

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سکوت کن

کاری نکن که بعدا نشه درستش کرد

بعضیا یه چی میگن و پلای پست سرشونو خراب میکنن

چیزی نگو‌که نیازی نباشه معذرت خواهی کنی و اوناا پیش قدم بشن

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰
2714
چچجوری رفتارت با جاریت؟!

خیلی معمولی

تو ی ساختمونیم ولی ۴روز یبارم همو نمیبینیم

فقط تو راه پله یا مهمونی چیزی

زیاد باهاش گرم نمیگیرم

بدم نیستم باهاش

جاذبه چشمات از زمینم بیشتره❤
چچجوری رفتارت با جاریت؟!

تا الان ک سه چهار سال بوده،

خیلی رسمی و توام با احترام بودم

اونا هم گاهی تیکه میندازن.البته برادرشوهرم نه جاریم.من جواب نمی‌دادم.

ایندفعه ک جاریم اینو گفت خیلی ناراحتم

من که اصلا با هاشون کاری ندارم و سنم ازشون بیشتر همجوره داره بهتون میزنن و خانواده شوهرم هیچی بهشون نمی گن چی بگم تازه ده سال ازشون زودتر عروس خانوانوادشون شدم تا تونستم ازشون دور شدم

حسینِ من….. بیا و این دل شکسته را بخر… حسینِ من…. مسافر جامانده را با خود ببر…. السلامُ علیک یا ابا عبْدالله
2706