2726

اول خودم میگم،8-9سال پیش عروسی داداشم بود من سوم راهنمایی بودم،آقا اونموقع ها تو فامیلامون،😐😐😐مد شده بود،وقتی یکی میرقصیدبرای اینکه صدای دست زدن و تشویق بقیه زیاد بشه،سه چهارنفردوتابشقاب استیل میگرفتن دستشون به هم میکوبیدن صدای دست زیادبشه😯😯😯اونوقت منه احمقم توعروسی داداشم همچنین کاری کردم،خداکنه همه یادشون رفته باشه😔😔.(آره میدونم کار مسخره ای بود،تروخدا به روم نیارین دیگه)😀😀😀

منم یبار وقت شام تو عروسی با دوستام دور میز جمع بودیم من یه تیکه مرغ گذاشتم دهنم ایتخون داشت طوری دهنم کلا باز بود بچها هی میخندیدن یه لحظه سر بالا کردم تا فیلم بردار خیر ندیده هم داره فیلم میگیره ازما آب شدم رفتم تو زمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار دیگه ام من کوچیک بودم،رفتیم عروسی،(عروسی تو خونه بود)خیلی هم شلوغ بود منو دوستم وسط مجلس نشسته بودیم،وسط همونجایی که ملت میرقصن،آقا عروس اومدبرقصه داشت میرقصید دامنش خیییلی پف داشت،یهو یه چرخ زد،گوشه دامنشو گرفت بالا،منو دوستم رفتیم زیر دامنش،بنده خدا شلوار و ساپورت و اینام پاش نبود،منو دوستم داشتیم درمورد اینکه پاش چقدر سفیده نطر میدادیم،یهو بی هوا از پشت یقه مون کشیدنمون بیرون،همه هم داشتن بهمون میخندیدن

2728
وای عروسی داییم ی لباس قرمز محلی پوشیدم آخر شب خیلی بد بود همشم میرقصیدم  خو بگو اسگل برو یکم ب ...

عیب نداره،از این مورد هایی که میخوایم فیلم نابود شه همه داشتیم،

من عروسی داداشم سال ۸۱ بود منم بچه بودم یه پیراهن کوتاه پوشیده بودم با پاهای پر از موووو..با کلیی سیبیل بعد فک میکردم من خیلی خوشگلممم....هنوزم که هنوزه فیلمشو نگاه نمیکنم

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏

من عروسی عموم ۱۱.۱۲سالم بود بعد تازه قر دادنم یاد گرفته بودم ینی درحد ابتدایی کلا اونجوری میرقصیدم تو کل عروسیم درحال انجام اون حرکت هستم

خداروشکر باهاشون قطع رابطه کردیم😬

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
عیب نداره،از این مورد هایی که میخوایم فیلم نابود شه همه داشتیم،

واسه جشن عقد پسر همسایه مون خیلی رقصیدم 10 سالم بود آهنگ عربی زدن همه نشستن من هنوز وسط بودم و دختر همسایه مون فقط از من فیلم می‌گرفت 

منم همینطور خودمو می‌لرزوندم فکر میکردم دارم خیلی قشنگ میرقصم🤦‍♀️

البته فکر کنم فیلمشون نابود شد

چون داماد 8 ماه بعد عروسی تصادف کرد مرد😔

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

من یه عادت که هنوز دارم نمیدونم چرا از وسط مجلس عروسی نمیشه جمع کرد منو ، میرقصما ، آی میرقصم ، بعدشم مثه چی پشیمون میشم ، میگن دیگه اون کارو نمیکنم و نمیرقصم تا التماسم کنن پنچ مین برقصم ولی نمیشه 

دیگه واسه عقد خودمم ترکوندم ، یعنی یه جور قر میدادم و کل میکشیدم که دوستام جمم کردن 

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤