2737
2734

همونی ک بخاطرش زندگی منو خراب کرد فهمید خالی بسته

الان مث سگ زوزه میکشه تو رو خدا برگرد

هم زندگیش خراب شده هم گیر آدم عوضی افتاده

ب من تهمت حیثیتی زد حالا فهمیده همون دختره خراب بوده هی داره پارس میکنه پاک تر زن اولم رو زمین نیست

😂😂😂

یادش ب خیر چ روزایی گریه نمیکردم بخاطر اتفاقی ک افتاد

الان داره پارس میکنه فقط من نمیخوامش

نخواهش اصلا

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نخواهش اصلا

گف برگرد غلط کردم

گفتم گوه نخور بت گفتم برگردی پاااارت میکنم

مهرمو بده طلاقمو بده میخوام ازدواج مجدد کنم

دهنش گل گرفته شده 

هی در خونه پارس میکنه غلط کردم 

2738

چوب خدا بد زدش😏 بیچاره

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی

چقد بابت اين ماجرا تاپيك ميدني عزيزم 

احساس ميكنم فكرت خيلي درگير همسرته و در نهايت هم رجوع ميكنين بهم 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
گف برگرد غلط کردم گفتم گوه نخور بت گفتم برگردی پاااارت میکنم مهرمو بده طلاقمو بده میخوام ازدواج مج ...

آخ جوون

عالی گفتی

نباید ب مردا رحم کرد

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
چ خوب تا میتونی حالشوبگیر لیاقت نداره

کار خداس

روزایی ک من گریه میکردمو التماس میگفتم همه حرفات دروغ بود

حالا اون ب دختره میگف قشنگ فیلم بازی میکردی عوضی

از اینطرف میاد التماس منو میکنه من میخندم بش😂

اونروزا من گریه میکردم اون میخندید

الان من نمیدونم چرا خندم میگیره ب ریشش

2706