2726
عنوان

بچم شبیه پسراس😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2735 بازدید | 157 پست

پسرمن از ۵ ۶ ماه ب بعد کلی چهره عوض کرد.

اولش همه میگفتن زشته.الان هرکی ببینه میگ حتما اسپنددودکن چقدنازه

اصلااهمیت نده

لطفا ناشکری نکنین

خداروشکرکنین.همین ک سالمن کافیه اصلا گیریم زشت ترینن

هرچند ک هیچ بچه ای زشت نیس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه تا سه ماه اول بنظرم فقط شبیه قورباغه اس😐😁

واااااای دقیقا👌😁😁😁😁

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
بچه تا سه ماه اول بنظرم فقط شبیه قورباغه اس😐😁

وای نگو , پسرمن وقتی بدنیا آمد شبیه قورباعه بود, بعد یک هفته اصلا اینقدر تغییرکرد ,   سردوماه خوردنی شد

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
2728
دوماهش نشده هنوز 😭

بیخیال بابا هنوز خیلی کوچکه.بچه این قدری که دختر و پسرش معلوم نیست اصلا.یه موجود ریز کچل گریه کنه فقط😆

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒

اي خدا مماغشو😍😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بابا من، خواهرم به دنیا اومد عییین قورباغه بود

بزرگ شد اینقدر خوشگل شد که نگو

اینقدر عکس نوزادای خوشگل دبدم که اصن جز لباسشون معلوم نیست دخترن یا پسر تا یکم بزرگ تر شن، بعد قشنگ ویژگی های جنسیتی شون معلوم میشه

الان خیلییی زوده

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
من شمارو نمیشناسم ولی چرا انقد دوستون دارم اخه😍😍

😍❤️❤️❤️الهي بگردم 

قربونت برم كه عزيزم ممنونم لطف داري😘

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706