2733
2734
عنوان

ختم زيارت عاشورا براي رفع بلا

93 بازدید | 14 پست

سلام خانوما

يك جا يك داستان معتبر خوندم كه در شهري بيماري واگيري اومد كه همه رو هلاك ميكرد و مردم از ترس از خونه نميرفتن بيرون و زندگي هاشون فلج شده بود

تا اينكه يك عالم بزرگ و زاهد بهشون ميگه ختم زيارت عاشورا بگيرين تا در امان بمانين

خلاصه همه هلاك ميشن بجز اون عده اي كه ختم زيارت عاشورا كرده بودن

حالا شما هم اقدام كنين براي اين مساله تا ان شاء الله اين بيماري واگير جديد و بقيه هرچي هست از ما و بچه ها و خانواده هامون دور باشه

هركسي خواست نيت كنه

یا صاحب الزمان ادرکنی

👌👌👌👌👌

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان روَشن فکری فرنگی مآب می ریزن تو تاپیکت ای متحجر فرنگ ندیده😐😐😐😐😐☹و همانا به قول حاج همت حاشا بترسه بچه حزب الهی از این چیزا

پ.ن:اسی جان دمت گرم.التماس دعا

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔

چجوری عزیزم   منم  هستم😢😢😭😭😭

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

اسی جون من هستم از ترس خواب ب چشام‌نمیاد

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
الان روَشن فکری فرنگی مآب می ریزن تو تاپیکت ای متحجر فرنگ ندیده😐😐😐😐😐☹و همانا به قول حاج همت حاش ...

دوستان هرجوري دوست دارن فكر كنن آزادن اما حق توهين و تمسخر ندارن چون قبلش به شخصيت خودشون توهين ميكنن

در ضمن من خودم تو فرنگ زندگي ميكنم اما مذهبي هستم اگه خدا قبول كنه

یا صاحب الزمان ادرکنی
2738
روزي يك بار به نيت رفع بلا لازم نيست لعن و سلام رو صد بار بگي يك بار هم كافيه

اره حتمااااا ...خداا ب خیر بگذرونه من ک دیگه خسته شدم  ازبس هر روز  نگران  ی ویروس  لعنتی و مریضی بودم

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
دوستان هرجوري دوست دارن فكر كنن آزادن اما حق توهين و تمسخر ندارن چون قبلش به شخصيت خودشون توهين ميكن ...

چه بهتر

التماس دعای فراوان

اصولا تعداد آتئست ها و کمونیست ها و آدمهای ضد دین تو این سایت از شوروی سابق بیشتره

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
چه بهتر التماس دعای فراوان اصولا تعداد آتئست ها و کمونیست ها و آدمهای ضد دین تو این سایت از شوروی ...

ظاهرا بله

اكثرا هم فكر ميكنن اينجوري باسوادتر و باشخصيت تر ميشن

اما نميدونن اينجا و در كشورهاي غرب تا كوچكترين مشكل هاي اينجوري پيش مياد مردم وحشت زده ميشن

اين دعاها و اذكار علاوه بر فوايد معنوي و باطني باعث آرامش انسان ميشه كه خودش بزرگترين و بهترين خاصيتش هست

یا صاحب الزمان ادرکنی
2706