2737
2734

منم میگفتن حامله شی از در تو نمیای دیابت میگیری اذیت میشی بچت مشکل دار میشه نمیدونم سقط میشه و...

اول ۷۵ کیلو بودم که تروئید گرفتم شدم ۱۲۰ بعدش تروئیدم رفع شد و رژیم گرفتم به ۱۰۶ رسیدم که فهمیدم حاملم و دقیقا دو ماهونیمم بود ۱۰ هفته فهمیدم بچه اولمم بود نمیدونستم کلی ورزشو چیزای گرمو اساس کشی و هرروز قهوه و قرصو ... اصلا خداخواست هیچیش نشد بچم و بعدشم که ان تی رفتم و ازمایشش ریسک پایین بود که گفتن اصلا نیاز به ازمایش دوباره نداری بهداشت میرفتم هرماه چک میکرد وزنمو تا هفته ۲۰ هیچی اضاف نکردم از ۲۰ تا ۳۰ کلا ۵ کیلو و از ۳۰ تا ۳۷ هم ۴ کیلو ۳۸ تا ۳۸ هم ۱ کیلو کلا ۱۰ کیلو اضاف وزن گرفتم تو هفته ۲۶ ازم ازمایش گرفتن قندم کمی بالا بود بهم رژیم دادن اصلا سخت نبود میگفت درحد سیری نخور و قند مصنوعی ونشاسته نخور و یه سری نکات که اصلا سخت نبودن بگم فقط اون ماه رعایت کردم که قندم کلا اومد پایین ولی باز رژیممو ول کردم 😑 توی سونوهام بچم هیچ مشکلی نداشت الحمدالله نه خونریزی ن لکه ای نه هماتوم نه کیست نه نینی مشکلی داشت مشکل بند ناف اب دورش حرکاتش حتی باوجود چاقیم از هفته ۱۶ حسش کردم و هنوزم ماشالا پرتحرک و شیطونه خوراکم طبق اصول بود ولی وزن بچم خوب بود تو هفته ۳۱ وزنش ۱۸۰۰ و هفته ۳۸ هم ۳۴۰۰ بود ویار نداشتم حال بدی نداشتم خوب بودم ن زشت شدم ن ورم کردم اصلا فشار خون نگرفتم یا مسمومیت بارداری همه چیز نرمال یه پروسه عادی هرجور خواستم خوابیدم هرجور خواستم خوردم ولی به اندازش و دچار هیچ مشکلیم نشدم پس الکی نترسین و به حرف بقیه ام گوش ندید همین مادرشوهرم میگفت تو چاقی بچت اندازه موش دنیا میاد اندازه کف دست همش شکمته در صورتی من تاهفته پیشم کسی نمیدونست حاملم چون شکمم پهن بود ولی وزن بچم عالی بود باز گفت ازبس تحرک نداشتی بچت چاق شده چقد بگم حرکت کن کار کن...نفهمیدم حالا کم وزن باشه خوبه یا وزنش بالا باشه..

بارداربشید😐عشق کنید تامام الانم رحمم کلا ۱ سانت بازه هرکارم میکنم دنیا نمیاد برخلاف نظرم گفتم چاقم فشار روشه شاید زود بیاد ولی اصلا و ابدا

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

منم با 92 حامله شدم  زایمان صدو یک بودم  همه چیزم خوب بود

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

عزیزم برای همه مثل شما نمیشه شما شانس اوردی واقعا

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوتا بچه هامو وزن بالا باردارشدم خداروشکر سالم بودن و هیچ مشکلی هم دوران بارداری نداشتم.

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
2728
عزیزم برای همه مثل شما نمیشه شما شانس اوردی واقعا

اگه همه‌جیزو طبق اصول بری جلو مشکلی پیش نمیاد

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
سلام.منم ۱۲۰ کیلو ام.چه جوری کم کنم و باردار شم؟؟😭😭😭

تنها کاری که باید بکنی اینه تحرکتو زیاد کنی و قندو از غذاهات حذف کنی من قندو حذف کردم توخونه میرقصیدم سعی میکردم تحرک داشته باشم تو دو سه ماه از ۱۲۰ رسیدم ۱۰۶ که حامله شدم

تنها کاری که باید بکنی اینه تحرکتو زیاد کنی و قندو از غذاهات حذف کنی من قندو حذف کردم توخونه میرقصید ...

خیلی عالیه.باید ۲۰ تا کم کنم که باردار شم.قند چیو حذف کنم؟چیا نخورم؟

خدایا شکرت بابت‌هدیه ای که بهم دادی.❤❤❤❤❤الحمدالله ربّ العالمین🌹🌹🌹❤❤❤
2738

خوشبحالتون "من از ترس لاغری تو بارداری جرعت ندارم اقدام کنم

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
خیلی عالیه.باید ۲۰ تا کم کنم که باردار شم.قند چیو حذف کنم؟چیا نخورم؟

از شیرینی جات فقط خرما و عسل ومیوه مصرف کن اونم نه زیاد چون اونام قند دارن غذاهاتو کم‌روغن تر درست کن یا سعی کن تو برنجو باماست بخوری لازم نیست برنج مثلا ۱۰ قاشق بخوری ازچیزی که همیشه میخوردی کمتر بخور سیر نشو سعی کن گشنت شد میوه بخوری سمت غذا نری ناخونک نزنی برقص قر بده دمنوش های با طبع گرم مصرف کن مثل زیره زنجبیل و دارچین استرسو ازخودت دور کن انگیزه ایجاد کن سعی کن نونو ترجیح بدی به برنج و سعی کن به ترتیب صبحونه زیاد بخور ناهار کم شام یا اصلا نخور یا خیلی خیلی کم بخور روزی یه ساعت اختصاص بده به خونه برس گرد گیری کن اوایل شاید سخت باشه ولی بعد برات سرگرم کننده میشه حتما نباید بری باشگاه یا ساعتها راه بری ورزش بدون رژیم تاثیر نداره ولی رژیم بدون ورزش تاثیر صددرصدی داره