2737
2734
عنوان

واکنشتون نسبت ب دست دادن پسر

500 بازدید | 39 پست

من اصلا ادم مذهیبی نیستم و قبل برام مهم نبود ک دست بدم ب پسرا یا حجاب داشته باشم اما جدیدا فهمیدم چ موجودات عجیبین و انقد وا میدن .اصلا نمیتونم تحمل کنم کسی دست بهم بده . حالت تهو بهم دست میده.تو جمع های ما هم اینجوریع ک همه با هم دست میدن. چند وقت پیش تو ی جمعی بودم پسره اومد بهم دست بده گفتم من ب پسرا دست نمیدم . خیلی بعدش مسخرم کردن ... ب نظرم تمدن ینی ادم ب نظر هر کس احترام بزاره 

من نه منم نه من منم پس تو منی یا من تو ام کی به کیه من و تو کی؟ از بچگیم رویای شاهزاده سوار بر اسب سفید رو میدیدم اسمش همیشه فرهاد بود. لعنتی خوشتیپم کجایی پس ؟! این همه فرهاد تو دنیا وجود داره چرا هیچ کودومشون در این زمان با من مواجهه نمیشه ه ...  

تهوع😐

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

منم دس نمیدم😶

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای ما تو فامیل خودمون عادیه .پسرا هم حس خاصی ندارن یه دست دادن ساده س دیگه😕

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
2738

اه اه  منم بدم میاد دست پسره غریبه بهم بخوره 😩 چه معنی داره مثلا؟ حالا شوهری نامزدی چیزی باشه عیب نداره.  ولی بیخود و بی جهت کلا نگاهمم حرومه پسرا نمیکنم چه برسه تماسه دسته عزیزمو 😌

تهوع😐

واقعا خب ی سریاشون چندشن😂

من نه منم نه من منم پس تو منی یا من تو ام کی به کیه من و تو کی؟ از بچگیم رویای شاهزاده سوار بر اسب سفید رو میدیدم اسمش همیشه فرهاد بود. لعنتی خوشتیپم کجایی پس ؟! این همه فرهاد تو دنیا وجود داره چرا هیچ کودومشون در این زمان با من مواجهه نمیشه ه ...  
2706