2726
عنوان

ماجراي امروز 😒

322 بازدید | 15 پست

باشوهرم بحثم شد گفت تو تشكر بلد نيستي از مامانم تشكر كني منم گفتم چكار كرده كه تشكر كنم اين همه عروسشم يه بار يه چيزي بهم نداده بعد گفت خوب خانواده توهم براي من كت شلوار نخريدن در صورتي كه مابهش گفتيم اون موقع خودش گفت نميخام 

البته بعد كه من ناراحت شدم و كلي گريه كردم امد ازم معذرت خاست خيلي گفت غلط كردم ولي من دلم خيلي شكسته اصلا تو چشماش نگاه ميكنم انگار يه آدم غريبه ميبينم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا باهاش کل کل می کنی 

واقعا کل کل مرد رو از آدم دور میکنه 

سعی کن بیشتر گوششون بزنی مثل بچه ها 

با وعده وعید منتظرشون بزاری. و ازشون استفاده کنی 

🤔😅🤣😐

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

من اوایل ازدواجم یکسره خدا از همین بحث ها داشتیم . یکسره ... 

الان فهمیدم شوهرم رو خانوادش بالاخره یه تعصبی داره که من بیخودی بزرگش کرده بودم . خوب طبیعیه پسر رو مادرش غیرت و تعصب نداشته باشه ،رو عمه من میخواد حساس باشه ؟!   دیگه هیچی نگفتم بهش از مامانش . بعدم که کم کم عاشق مامانش شدم ... چون واقعا آدم خوبیه . 

به خاطر چه چیزایی انگار به شوهرتون نگاه میکنید غریبه میبینید دوروز دیگه واسه مشکلات بزرگتر واکنشتون ...

تا مشكلو چي بدوني عزيزم من خيلي زود رنجم الان ديگه باهم اشتي كرديم دلم شكسته 

تا مشكلو چي بدوني عزيزم من خيلي زود رنجم الان ديگه باهم اشتي كرديم دلم شكسته 

من خودم هم همینطوریم زود گریه م میگیره اما آدم نباید کاری کنه که مرد بگه غلط کردم دنیا ارزش نداره سر این چیزا ناراحتی کنیم من یه روز از شوهرم دور بودنی قدر خوبیاشو میدونم

2706