2737
2734
عنوان

یکی به دادم برسه دارم میمیرم حالم خیلی بده بیاین ببینی چه شوهری دارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 23216 بازدید | 303 پست
حالم بهم میخوره ازین مردا ،خدایا چرای مردای ایرانی اینجورین بی مسئولیتای بی لیاقت ،حالا اگه مامانشون ...

آره دیگه واسه اونا هر چقدرم پول بده بی ارزش میشه اما واسه من پول خیلی مهمه گفت تو لوسی یه سرما خوردگی و این همه دارو چون لوسی نفهمید از من شدیده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب خواهر باعرض معذرت ازبی عرضگی خودت که لباس برات نمیخره  ...... یعنی چی واقعا !!!!!به خدا حرص ...

مگه الکی نخره.اینقدر رو مخش راه میرم.میگم ندارم وای چقدر بدبختم و...ولی چون اعصاب خرد میکن ازش شاکی میشم.اولا قهر میکردم ولی الان یاد گرفتم

اقا من دلم موند پیش تو اخههههه😢😣😤

حالا که امضامو خوندی میشه یه صلوات برای ازدواج خوب خواهرم بفرستین من سنم کمه اما نگرانم برای همه چیز و همه کس تورو خدا صلوات بفرستین خدا بهم آرامش بده,ان شاالله خدا بهتون سلامتی بده
2731

عزیزم تاالان داشتم به این فکر میکردم که شوهرت واقعا دست خودشه که این کارارو میکنه یا مریضه؟یعنی شایدم دست خودش نیست و باید ببریش پیش مشاوری چیزی چون‌اصلا قابل باور نیست کاراش.شاید خودشم داره اذیت میشه اینجوری

پیش کی؟

تو دیگه

حالا که امضامو خوندی میشه یه صلوات برای ازدواج خوب خواهرم بفرستین من سنم کمه اما نگرانم برای همه چیز و همه کس تورو خدا صلوات بفرستین خدا بهم آرامش بده,ان شاالله خدا بهتون سلامتی بده
2738
آره دیگه منم دو هفته کم پاش راه نرفتم

خدالعنتش کنه فقط همین

انشاالله مریضی ازمریضی توسختربگیره بیفته گوشه خونه

بعدبروتف کن توصورتش بیا

ببین بابامنم خسیس بودهرچی سنش رفت بالابدترشدم ومابچه هاهم پاسوزش شدیم 

عاقلانه فکراتوبکن 

عزیزم تاالان داشتم به این فکر میکردم که شوهرت واقعا دست خودشه که این کارارو میکنه یا مریضه؟یعنی شاید ...

بره بمیره هیچیش نیست من دارم تو تب میسوزم به فکر فوتبال و استقلاله  اسباب کشیمون هست بی خیال یه گوشه نشسته مامان بابام باید بیان دلسوزانه جمع و جور کنن خب چقدر جورشو بکشیم دفعه پیش بابام پام وایساد جدا بشم نشدم حالا بهم میگه حقته.

خدالعنتش کنه فقط همین انشاالله مریضی ازمریضی توسختربگیره بیفته گوشه خونه بعدبروتف کن توصورتش بیا ...

آره دیگه میدونم حسابشونم پر باشه همینن که هستن میدونم درست بشو نیستن تاره بهم میگه من واسه همه خسیسم اما واسه تو نه به نظرت واسه من خسیس نیست؟

آهان عزیزمی برام دعا کن فقط

صلوات میفرستم برات هر چی خوبه خدا برات اونو پیش بیاره

اره مثل مادرم کم دیدم 😇عمری سوختو ساخت ، بینظیره ، هیچ‌کس رو مثل اوون دوس ندارم عشق واقعیمه ، چون ه ...

بایدم یه عشق واقعی باشه...اخ که چقدر مادرا خوبن....فرشته هایین که تو زندگی هیچکدوممون دیگه دومیش پیدا نمیشه...چقد خوبه که داریمشون حتی اونایی که مادراشون فوت شده هم مطمئنم از اون بالا بازم حواسشون بهشون هست😍عشق مادر ابدیه...هیچ انتهایی نداره

💖💖💖💖💖💖
2706