2733
2734
عنوان

سلام دوستان مامان18ساله هستم التماستون میکنم برای پسرم دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 67360 بازدید | 773 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا من این از یه متخصص پرسیدم گفت خانوم هیچ فرقی نمیکنه،گفت مثلا وقتی از بدن آزمایش بگیرن توی آز ...

نظردکترافرق داره 

من دکتربچه هام فوق تخصصه ودکترعالی هستش 

پسرم ۷سالشه تاحالابروفن نداده بهش انتی بیوتیک قوی نمیده 

شیاف هم گفتم یوقتی ک بچه بالامیاره اشکال نداره یاهرلرچندگاهی ولی نه هرسری 

اولویت اول باقطره ست 

وخدایی که بشدت کافیست
2731
دوستان عزیز لطفا دعاکنید  @باشکوه   @لبخندنگاه   @چمنگل   @رهگذرپا ...

چشمممم آبجی مهربونم🙏😘😘

الهی بحق آیه های نورانی آیت الکرسی بزودی شفای کامل پیداکنن.الهی آمین🤲🌹💖برای شفاشون آیت الکرسی خوندم.

خدا با منه و برای من کافیه  

استارتر لطفا خبر بده نگرانم براش دعا میکنم توهم ناراحت نباش نزر کن واسه بچه ها ی یتیم ان شاء الله خوب میشه 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
عزیزم الهی به حق فاطمه زهرا زودخداشفابده🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹💚💚💚💚 دوستای مهربون و دل پاکم لطفا برای بچ ...

چشمممم آبجی مهربونم🙏😘😘

الهی بحق آیه های نورانی سوره حمد بزودی شفای کامل پیداکنن.الهی آمین🤲🌹💖۵تاحمدشفاخوندم.

خدا با منه و برای من کافیه  
2738
من تازه اومدم خونه مادر شوهرم از دیشب بیمارستان بودم همسرم اونجاس دکتر میگه باید صبرکنید تا دلیل معل ...

عزیزم بچه خواهر منم همینجور شد بیخود تب و تشنج کرد بعدشم....

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
2706