2737
2734
عنوان

کسی میدونه؟

94 بازدید | 5 پست

بچه ها یکی از آشناهامون یه پیرزن تنهاست که هیچ درآمدی نداره و تو روستا زندگی میکنه تا ماه پیش بهش یارانه میدادن اما چون معیشتی بهش تعلق نگرفت پسراش براش اعتراض دادن ولی طبق گفته اونا حتی اعتراض ثبت نشد و هیچ جوابی نیومد

حالا این ماه یارانش رو قطع کردن😕

واقعا نامردیه

کسی میدونه کجا باید بره اعتراض کنه؟

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمیته امداد

عضو کمیته نیست خیلی مغروه و با فروش شیر و ماست و... خرجش رو تا حدودی درمیاره

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2728
پلیس +۱۰

عزیزم مطمئنی؟

چون یارانه منم قطع کردن با اینکه به شوهر و بچم میدن رفتم پلیس +۱۰ کاری نتونستن بکنن

عزیزم مطمئنی؟ چون یارانه منم قطع کردن با اینکه به شوهر و بچم میدن رفتم پلیس +۱۰ کاری نتونستن بکنن

تو تی وی ک همش همینومیگن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁