2703
2553

بچه ها من موهام خیلی خشک و وز شده و پر موخوره است

شنیدم یه دستگاه جدید اومده موخوره گیره کسی امتحان کرده؟ اگه خوبه برم آرایشگاه منم برای موهام استفاده کنم اگه تجربه ای دارید بگید

و یه سوال دیگه من باردارم کراتینه کردن ضرر نداره تو بارداری؟

خوب نیست بنظرم

من باشم استفاده نمیکنم

اول مورو میشورن بعد اتو میکنن بعد با دستگاه میافتن ب حونش خود این کارا هم باعث اسیب میشه

اگه من بودم نمیکردم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چن سال پيش استفادع كردم افتضاحه موهاتو ميسوزونه اصلنم موخوره هاشو نميگيره سه سال پيش ٧٠دادم

وای چه گرون 

اخه اگه موها رو خوب کنه باز ارزششو داره پول بدی اما به درد نخوره فقط پول حروم کردنه

2720
برای موخوره درمانی نمیشناسید؟

کوتاه کن از اول بهشون برس..

اصلا سشوار نزن اتو مو نزن رنگ نکن..با اب خیلی داغ هم نشور اگرم موهات خشکه بعد حموم نوکشون رو با روغن نارگیل یا بادوم چرب کن همین..موخوره بخاطر خشکی کبد هم هستااا اب در طول روز زیاد استفاده کن

خدا بزرگ بود تو خونه ی ما جا نشد...!
2714
کوتاه کن از اول بهشون برس.. اصلا سشوار نزن اتو مو نزن رنگ نکن..با اب خیلی داغ هم نشور اگرم موهات خش ...

من تیروئید دارن یه بارم موهامو دکلره کردم فکنم بخاطر این موهام خراب شدن اما راس میگی آب کم میخورم دستت درد نکنه خانمی میرم موهامو کوتاه میکنم روغن بادومم میخرم نوکشون رو چرب میکنم 

من تیروئید دارن یه بارم موهامو دکلره کردم فکنم بخاطر این موهام خراب شدن اما راس میگی آب کم میخورم دس ...

منم‌خیلی رو موهام حساسم خیلی تنها چیزی که رو هیکلم و خودم دوست دارم موهامه..چن بار رنگ گذاشتم داغون شدن تا این که مهرماه رفتم کوتاهه کوتاه کردم مدل گرد بعدشم دیگه ن رنگ زدم ن سشوار نه اتو الان خداروشکر خیلی سالمن واقعا لذت میبرم..

خدا بزرگ بود تو خونه ی ما جا نشد...!

موهاتو تا جایی ک موخوره داره کوتاه کن روغن ارگان استفاده کن خوب و نرم میشه 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
میگم نرم کننده خوبه بزنیم ییا نزنیم؟

از حموم در میای روغن بچه بگیر بزن به موهات تا خیسه کم روش اسپری کن بعد بذار خشک بشه موهات چرب نمیشه موخوره نمیگیری 

روغن ارگان عالیهه فقط خیلی گرونه

2706