2733
2734
عنوان

کسی تا حالا شوهرش این حرفا بهش زده

1339 بازدید | 40 پست

بچه ها دیشب شوهرم بهم گفت اصلا جهیزیه نمیخاد بیاری. گفت خدمتکار برات می گیرم خودت دست به سیاه سفید نزن.گفت همه وسایلا روخودم سفارش میدم.فرشامونو از پر قو سفارش داده مبلامونم گفته از پر طاووس پر کنن. پالتوهامو همش دورانداخت گفت از پوست خرس گریزلی اصل برات سفارش میدم.ادکلونامو همش دور انداخت گفت مشک آهوی ختن سفارش دادم .گوشتم میگه فقط مرینوس استرالیایی میخوریم آبم میگه از برف کوههای آلپ سفارش دادم دیگه ازین آبای معدنی نخور .حالا بماند ک چقد دعواش کردم ک باید از تولید داخل استفاده کنیم. ماه عسل اولمونم میگه زمین ک عادی شده یه سر بریم کره ماه بعدی هم مریخ حالا جزئیاتو دیگه نمیگم خدای نکرده فک نکنین میخام پز بدم. راستی امروز هواپیمای خصوصیمونم رسید و کلی باهاش دور زدیم حالا باز وارد جزئیات نمیشم چون اصلا اهل پز نیستم و معتقدم پز دادن برا تازه به دوران رسیده هاست.

حالا سوالم اینه چرا من هر وقت خوابای خوش میبینم زود از خواب میپرم بیدار شدم دیدم هنوز همون مجرد فلک زده سابقمممم 😭😭😭😭😭😭😭

نمیبخشمتون اگه برام دعا نکنین😓

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا چرا خرس گریزلی؟😂😂😂

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738

خط دومو خوندم فهمیدم😒شام سبک بخور

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
2706