2703
2553
عنوان

تشنج پنهان

| مشاهده متن کامل بحث + 9865 بازدید | 36 پست
شوهر منم عصبیه. توی خواب گاهی داد میزنه یا نفسش قطع میشه. فک کنم آپنه تنفسی داره، دکتر نمیره. توی نت ...

شوهر من تو خواب پول میشماره😁😁😁😁

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر منم توی یک ماهگیش عمل فتق کرد. از اول تکونای دستش زیاد بود و موقع شیر خوردن پاش میپرید. به دکترش ...

نه پسر من تو بیداریش بود و قشنگ تیک می‌گرفت کلا تا دو روز بعد عملش مردمک چشمش به یه طرف کج بود😢😢الهی فداش بشم

خود دکترش گفت احتمالا ام آره آی میگیره ولی چون هنوز دوماه از عملش گذشته و قلبش ضعیفه نبرش چون بی هوش ...

اخی عزیزم. چقدر سخت. من سر عمل پسرم داشتم می مردم فقط. خدا حفظشون کنه 

2720
الان ی سالشه پس باید ببرمش دکتر اخه زیاد میپره میشه بگی ممکنه چی باشه 

من نمیدونم دقیقا. ولی توی نت یکی از عللش رو زده تشنج و تشنج پنهان. پسرتون ریفلاکس هم داشت؟ سفید پوسته و زود سردیش میکنه؟

اخی عزیزم. چقدر سخت. من سر عمل پسرم داشتم می مردم فقط. خدا حفظشون کنه 

منم همینطور میدونی که عمل قلب خیلی سخته بچم یه ماهش بود قلبش زیر ده درصد کار میکرد شانس زنده موندن شد دکتر گفت بیست درصد😢😢😢😢😢

وای چه روزای وحشتناکی بود

بله ریفلاکس داشت و سفیده

مثلا توی طب سنتی میگن علت این حالت سردی مغز هست. اصلا علت صرع رو هم میگن سردی هست. پسر منم ریفلاکس داره و پوستش سفیده. اصلا سردیجات بدمش بالا میاره. دیشبم به پسرم خیار دادم، این حالت پرشش به نظرم بیشتر شده بود. نمیدونم چقدر درسته. بدبختی خوراکیهای با طبع گرم نمیخوره، دوست نداره.

2714
منم همینطور میدونی که عمل قلب خیلی سخته بچم یه ماهش بود قلبش زیر ده درصد کار میکرد شانس زنده موندن ش ...

خیلی، خیلی. عمل پسر من خیلی ساده بود. در عرض یک روز فتقش زد بیرون، فرداش عمل کردیم. ولی من مرررردم. دیگه شما چی کشیدی. 

مثلا توی طب سنتی میگن علت این حالت سردی مغز هست. اصلا علت صرع رو هم میگن سردی هست. پسر منم ریفلاکس د ...

ممنون گلم ک جواب دادین

پسر منم عاشق خیار و سردیجاته واصلن خرما و شیره نمیخوره.

منم فردا پیش دکتر میبرمش

ولی چیزی ک هس توی شهرستان ما دکتر درست وحسابی وبیمارستان نیس

میشه وقتی رفتین پیش پزشک ریپم کنید و بگید ک دکار چی گفته

پسر من با وزن ۲۴۰۰ ب دنیا اومد ب شدت ضعیف بود چون مشکل خونرسانی جفت داشتم 

هم رفلاکس بود هم کولیک همتوی خاب میپرید ک دکترای اینجا گفتن طبیعیه 

خیلی، خیلی. عمل پسر من خیلی ساده بود. در عرض یک روز فتقش زد بیرون، فرداش عمل کردیم. ولی من مرررردم. ...

انشالله که پسر گلت هیچ مشکلی نداره واسه پسر من دعا کن سه شنبه میبرمش اکو بگه خوبه خوبه

ممنون عزیزم ان شاءالله ک بچه هامون چیزیشون نیس اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم

سلام عزیزم، من امروز پسرمو بردم دکتر، میگه اینکه اوایل خواب دست و پاش میپره چیزی نیست. گفت جیترنس هست.

ولی من دلم آروم نشده. نمیدونم شاید جای دیگه دوباره ببرمش

2706