2410
2553
عنوان

تشنج پنهان

9861 بازدید | 36 پست

پسرم یکسالشه، وقتی میزارم روی پام و میخوابونمش، اوایل خوابش، دست و پاش میپره و یهو یه تکون ریز میخوره. تا صبح هم خیلی تکون میخوره و هی بیدار میشه. شاید ۴ بار تا صبح شیر بخوره. توی نت زده علتش تشنج هست. کسی تجربه ای داره؟ اگه تشنج باشه، چی میشه؟ خطرناکه؟ تا شنبه که ببرمش دکتر دق میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس چیزی نیست تیک عصبیغ

تیک ها موقع خواب پنهان میشن

عزیزم احتمالا خواب میبینه یا جزو اوناست که تو خواب هی تکون میخورن نگران نباش

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
2456

من پسرم یکماهش که بود بعد عمل قلب تو آی سی یو تشنج میکرد یک دستش حالت تیک می‌گرفت و چشماش یه یه طرف  کج شده بود بهش دارو دادن البته هنوز پیش دکتر مغز و اعصاب نبردیمش چون ام آره آی میگیره و بی هوشی واسه پسرم خطرناکه آخه هنوز قلبش ضعیفه

ترسوندی منو شوهر منم یهو میپره من فکر میکردم از اعصابشه اخه خیلی عصبیه میترسم قایمکی از من بخاطر سرپا موندش قرصی چیزی با حرف رفیقاش بخوره اخه ارایشگره شبای عید بدون غذا یه هفته سرپا میمونه

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 
2714
من خودم اینجوری بودم تد بیداری بدتر بوود

عزیزم من تجربه شو ندارم اما انطور که خوندم تیک ها موقع خواب یا خیلی خفیفن یا پنهان

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
من پسرم یکماهش که بود بعد عمل قلب تو آی سی یو تشنج میکرد یک دستش حالت تیک می‌گرفت و چشماش یه یه طرف ...

پسر منم توی یک ماهگیش عمل فتق کرد. از اول تکونای دستش زیاد بود و موقع شیر خوردن پاش میپرید. به دکترش گفتم، گفت طبیعیه، تا چهار ماهگی خوب میشه که واقعا خوب شد. الان یکی دو هفته است اینجوری شده دوباره. اوایل خوابش فقط هست. از دیشب توجهم بهش جلب شده که میپره.

ترسوندی منو شوهر منم یهو میپره من فکر میکردم از اعصابشه اخه خیلی عصبیه میترسم قایمکی از من بخا ...

شوهر منم عصبیه. توی خواب گاهی داد میزنه یا نفسش قطع میشه. فک کنم آپنه تنفسی داره، دکتر نمیره. توی نت زده بود ارثی هم هست

پسر منم توی خواب همینه یعنی تشنجه  واقعا ترسوندیم. پسرم از نوزادی خیلی توی خواب دست وپاش میپر ...

الان چند وقتشه؟ تا چهار ماهگی طبیعیه و خودش خوب میشه. ولی اگه ادامه پیدا کنه فک کنم نگران کننده باشه

نه ام اری نمیگره بجه دوستم هم اینجئر بود فقط ندار عصبی میکیرن دارومیدن

خود دکترش گفت احتمالا ام آره آی میگیره ولی چون هنوز دوماه از عملش گذشته و قلبش ضعیفه نبرش چون بی هوشی خیلی واسش خطرناکه البته پسرم دوسه روز بعد عملش دیگه تشنج نکرد خدارو شکر فک کنم عوارض عمل بود آخه تب داشت دو شبانه روز شیر نخورده بود و بیست و چهار ساعتم بیهوش بود😢😢😢

خود دکترش گفت احتمالا ام آره آی میگیره ولی چون هنوز دوماه از عملش گذشته و قلبش ضعیفه نبرش چون بی هوش ...

بله تب بالا تشنج میاره . حالا دکتر هم نبردیش خودت برو مشورت بگیر بهش بگو نیاز بود بهت میگه چون حساس معز

ا
2706