1676
1605
عنوان

تشنج پنهان

148 بازدید | 32 پست

پسرم یکسالشه، وقتی میزارم روی پام و میخوابونمش، اوایل خوابش، دست و پاش میپره و یهو یه تکون ریز میخوره. تا صبح هم خیلی تکون میخوره و هی بیدار میشه. شاید ۴ بار تا صبح شیر بخوره. توی نت زده علتش تشنج هست. کسی تجربه ای داره؟ اگه تشنج باشه، چی میشه؟ خطرناکه؟ تا شنبه که ببرمش دکتر دق میکنم.

نترس چیزی نیست تیک عصبیغ

تیک ها موقع خواب پنهان میشن

عزیزم احتمالا خواب میبینه یا جزو اوناست که تو خواب هی تکون میخورن نگران نباش

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدی است با جانان❤

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

من پسرم یکماهش که بود بعد عمل قلب تو آی سی یو تشنج میکرد یک دستش حالت تیک می‌گرفت و چشماش یه یه طرف  کج شده بود بهش دارو دادن البته هنوز پیش دکتر مغز و اعصاب نبردیمش چون ام آره آی میگیره و بی هوشی واسه پسرم خطرناکه آخه هنوز قلبش ضعیفه

1522

ترسوندی منو شوهر منم یهو میپره من فکر میکردم از اعصابشه اخه خیلی عصبیه میترسم قایمکی از من بخاطر سرپا موندش قرصی چیزی با حرف رفیقاش بخوره اخه ارایشگره شبای عید بدون غذا یه هفته سرپا میمونه

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 
تیک ها موقع خواب پنهان میشن عزیزم احتمالا خواب میبینه یا جزو اوناست که تو خواب هی تکون میخورن نگران ...

من خودم اینجوری بودم تد بیداری بدتر بوود

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4118696/%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b0%da%a9%d8%b1?postId=130031168
من پسرم یکماهش که بود بعد عمل قلب تو آی سی یو تشنج میکرد یک دستش حالت تیک می‌گرفت و چشماش یه یه طرف ...

نه ام اری نمیگره بجه دوستم هم اینجئر بود فقط ندار عصبی میکیرن دارومیدن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4118696/%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b0%da%a9%d8%b1?postId=130031168
من خودم اینجوری بودم تد بیداری بدتر بوود

عزیزم من تجربه شو ندارم اما انطور که خوندم تیک ها موقع خواب یا خیلی خفیفن یا پنهان

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدی است با جانان❤
من پسرم یکماهش که بود بعد عمل قلب تو آی سی یو تشنج میکرد یک دستش حالت تیک می‌گرفت و چشماش یه یه طرف ...

پسر منم توی یک ماهگیش عمل فتق کرد. از اول تکونای دستش زیاد بود و موقع شیر خوردن پاش میپرید. به دکترش گفتم، گفت طبیعیه، تا چهار ماهگی خوب میشه که واقعا خوب شد. الان یکی دو هفته است اینجوری شده دوباره. اوایل خوابش فقط هست. از دیشب توجهم بهش جلب شده که میپره.

1668
 ترسوندی منو شوهر منم یهو میپره من فکر میکردم از اعصابشه اخه خیلی عصبیه میترسم قایمکی از من بخا ...

شوهر منم عصبیه. توی خواب گاهی داد میزنه یا نفسش قطع میشه. فک کنم آپنه تنفسی داره، دکتر نمیره. توی نت زده بود ارثی هم هست

پسر منم توی خواب همینه یعنی تشنجه  واقعا ترسوندیم. پسرم از نوزادی خیلی توی خواب دست وپاش میپر ...

الان چند وقتشه؟ تا چهار ماهگی طبیعیه و خودش خوب میشه. ولی اگه ادامه پیدا کنه فک کنم نگران کننده باشه

نه ام اری نمیگره بجه دوستم هم اینجئر بود فقط ندار عصبی میکیرن دارومیدن

خود دکترش گفت احتمالا ام آره آی میگیره ولی چون هنوز دوماه از عملش گذشته و قلبش ضعیفه نبرش چون بی هوشی خیلی واسش خطرناکه البته پسرم دوسه روز بعد عملش دیگه تشنج نکرد خدارو شکر فک کنم عوارض عمل بود آخه تب داشت دو شبانه روز شیر نخورده بود و بیست و چهار ساعتم بیهوش بود😢😢😢

خود دکترش گفت احتمالا ام آره آی میگیره ولی چون هنوز دوماه از عملش گذشته و قلبش ضعیفه نبرش چون بی هوش ...

بله تب بالا تشنج میاره . حالا دکتر هم نبردیش خودت برو مشورت بگیر بهش بگو نیاز بود بهت میگه چون حساس معز

الان چند وقتشه؟ تا چهار ماهگی طبیعیه و خودش خوب میشه. ولی اگه ادامه پیدا کنه فک کنم نگران کننده باشه

الان ی سالشه

پس باید ببرمش دکتر

اخه زیاد میپره

میشه بگی ممکنه چی باشه 

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند
شوهر منم عصبیه. توی خواب گاهی داد میزنه یا نفسش قطع میشه. فک کنم آپنه تنفسی داره، دکتر نمیره. توی نت ...

شوهر من تو خواب پول میشماره😁😁😁😁

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 
پسر منم توی یک ماهگیش عمل فتق کرد. از اول تکونای دستش زیاد بود و موقع شیر خوردن پاش میپرید. به دکترش ...

نه پسر من تو بیداریش بود و قشنگ تیک می‌گرفت کلا تا دو روز بعد عملش مردمک چشمش به یه طرف کج بود😢😢الهی فداش بشم

خود دکترش گفت احتمالا ام آره آی میگیره ولی چون هنوز دوماه از عملش گذشته و قلبش ضعیفه نبرش چون بی هوش ...

اخی عزیزم. چقدر سخت. من سر عمل پسرم داشتم می مردم فقط. خدا حفظشون کنه 

الان ی سالشه پس باید ببرمش دکتر اخه زیاد میپره میشه بگی ممکنه چی باشه 

من نمیدونم دقیقا. ولی توی نت یکی از عللش رو زده تشنج و تشنج پنهان. پسرتون ریفلاکس هم داشت؟ سفید پوسته و زود سردیش میکنه؟

1645