2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخواستم بپرسم من درست کردم ولی میشه نذارم 24 ساعت نمونه ؟ چون گفته باید 24 بمونه بعد استفاده بشه.&n ...

عزیزم شرمنده دیروز صبر کردم جواب ندادی منم افلاین شدم.

مسلما تا الان گذاشتی ۲۴ ساعت مونده. فکر کنم بیشتر واسه اینه که خاصیت حنا بره تو روغن

من واسه ابرو امتحان کردم در عرض ۳ هفته جواب گرفتم. جایی از ابروم که مادرزادی خالی بود مو در آورد.

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2731
عزیزم شرمنده دیروز صبر کردم جواب ندادی منم افلاین شدم. مسلما تا الان گذاشتی ۲۴ ساعت مونده. فکر کنم ...

چه خووب بس جواب میده. قربونت عزیزم مرسی که جواب دادی. دشمنت شرمنده عزیز. حاجت رواشی

چه خووب بس جواب میده. قربونت عزیزم مرسی که جواب دادی. دشمنت شرمنده عزیز. حاجت رواشی

فدات شم عزیزم. البته واسه ابرو انقدر سریع جواب میده ها. واسه  موی سر یادمه نوشته بود حداقل ۳ ماه استفاده کنید.

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
شروع کردم از امروز انشاالله ببینم تا سه ماه دیگه گیسوکمند میشم    

ان شا الله

2738
سلام خوبی؟؟؟؟چیه این‌محلول چطوری باید استفاده بشه؟؟؟؟شوهرم‌موهاش کم‌پشت شده میشه استفاده کنه؟؟؟

سلام عزیزم اره میشه یه استکان روغن زیتون یه استکان روغن نارگیل 2 قاشق مرباخوری حنای اصل بعد از 24 ساعت روزی یبار بزن سرش دوساعت بمونه بره حموم