2733
2734
عنوان

داستان من با جوش های صورتم و تخمدان پلی کیستیک با تجربه هایی که کسب کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 306238 بازدید | 2237 پست

اول ژل شستشوصورت بخر صبح هاوشب هابزن

به آبرسان خوب بخرشبابزن

لایه بردارزیاده مناسب پوستت واینکه اصل باشه بخر یه شب اینوبزن،یه شب آبرسان

جای جوش هات سریع میره

آیسیس که دوستمون عکسش دادبرندخوبیه

یه ضدآفتاب فلوییدبخراگه پوستت چربه

پوستت چجوریه نرماله،خشکه،چربه

خشکه پوستم

یعنی بلافاصله بعد حموم باید مرطوب کننده بزنم وگرنه کافیه بخندم دیگ میسوزه پوستم

ولی شاید پیشونیم چرب باشه

ولی از وقتی این محصولات دکتر پوست داد قبلا بهم استفاده کردم دیگ کلا نمیفهمم مدل پوستم چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوش هام بهترشده اماهستن نمیدونم چرالکه بینی دارم،چون میدونم اسپروینو۱۰۰اینجوری میکنه  شک ام ر ...

اره پروست میتونه باشه!!! میتونی کمترش کنی یا یه روز در میان استفاده کنی ببینی چی میشه!!! یا حتی میتونی قطعش کنی ببینی چطور میشه

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
2731
اره پروست میتونه باشه!!! میتونی کمترش کنی یا یه روز در میان استفاده کنی ببینی چی میشه!!! یا حتی میتو ...

یانصفش می کنم یایه روزدرمیون

توقایدگیمم بخورمش یاقطع اش کنم

اسپیرونورومیخورم

خب نمیدونی چ برندی بگیرم خب باشه؟

آخه نمیدونم پوستت چیه 

بایدبری داروخونه اونامشاورهای خوبی دارن راهنماییت میکنن

من فقط پوست چرب رومیدونم

اگه میدونستی پوستت چیه راهنمایی میکردم

امایه آبرسان قوی وعمیق بخر،روزی دوباربزن

نه عزیزم اصلا. یجور ویتامین ب هست کلا انرژی آدمو میبره بالا و باعث خواب راحت میشه 😊

برای در مان در مویی چیکار کنیم بعد از اینکه این مکمل ها رو استفاده کردیم لیزر بریم باز برمیگرده.؟

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
2738
ضدلکتم مارکش آیسیس؟؟ اونم برای لک میزنی لک ناشی ازحوش؟؟

ضدلک کدلی میزنم ولی اصلا راضی نیستم تموم بشه چیز دیگه میخرم

لک جای جوش دارم لک هورمونی دارم خلاصه خیلی داغونم  

خدایا شکرت. من ی زن قوی ام. 
عزیزم من دوماهی میشع روی گونه و بینیم کک و مک زدم ینی منم واسه کبدمه؟؟

سلام ببخشید من نت نداشتم یه مدت

آره کبد و آفتاب

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

[QUOTE=155692631]عزیزم مارک روغن آرگانتون چیه وقیمتش؟؟[/QUO

من نمیدونم شما کدوم شهر زندگی میکنید اما من جاییم که نزدیک مرزم و این روغن هم عربیه فکرنکنم اونجاها گیر بیاد من۴۵ تومن خریدمش همه میگفتن قلابیه به درد نمیخوره اون موقع نزدمش بخاطر حرفای بقیه ولی الان که استفاده کردم واقعا خوب بوده

عکس ازش ندارم اما اگر برم داخل شهر از مغازه از جلدش عکس میگیرم چون من جلدشو انداختم و خودشو هم داخل یه چیز دیگه ریختم دارم استفاده میکنم

ضدلک کدلی میزنم ولی اصلا راضی نیستم تموم بشه چیز دیگه میخرم لک جای جوش دارم لک هورمونی دارم خلاصه خ ...

بچه ها من خودم خیلی دکتر رفتم واس جوشام ک کرم های زیادی هم استفاده کردم ولی این کرمی که الان عکسشومیزارم روی من خوب جواب داده.بنظرمن لایه بردارنزنید چون بعدا که جلوی افتاب بریدحتی اگرضدافتاب بزنید ممکنه پوستتون حساس بشه و بسوزه من خودم یه مدت دکتر بهم میداد میزدم جلو افتاب که میرفتم قشنگ همون نواحی که جوشام بود میسوخت.من الان این کرم ضدلک و روشن کننده رو خریدم و دارم استفاده میکنم و راضی هستم برای قرمزی دور جوشم خوبه البته اینو نوشته دوبار درطول شبانه روز استفاده بشه ولی من یکبار میزنم و فقط شبها میزنم و روز روغن آرگان میزنم و درکنار اینا ترمیم کننده هم میزنم 

بیرون قیمتش بیشتره من همیشه از دیجی کالا سفارش میدم گفتم بزارم شاید به درد شماهم خورد

من که واقعا راضی بودم.البته بگم که باید صبور باشین چون دیرجواب میده ولی خوب جواب میده

بچه هااگه کسی لایه برداربهترازاوریاژونوروآوکترل سراغ داره برای اسکاروجای جوش قرمرمعرفی کنه که جوش ها ...

اگر واقعا دنبال لایه برداری برای پوستت میگردی ماسک خاک رس بزن البته درهفته یکبار بزن یا اگر پوستت خشکه دوهفته یبار بزن قشنگ پوستو تمیزمیکنه خود آدم احساس میکنه پوستش داره نفس میکشه

البته ماسک خاک رسی که من گرفتم از عطاری بهم گرمی داد داخل پلاستیک جلد نداشت که برات عکسشو بزارم ولی رنگش تومایه های سفید وخاکستری بود(نه خیلی سفید بود و نه هیلی خاکستری مخلوط این دو)ولی لایه بردار نزنی بهتره اونم برای پوستای مستعد جوش

دخترا بگین من شبا قبل خواب چی بزنم به پوستم؟ ضد لک اینارو بگین روتینی که دارین در روز با مارک برام ...

عزیزم من زیاد صابون نمیزنم خیلی صابونارو امتحان کردم و ژل های شستشو روهم همینطور پن هم خریداری کردم اما متاسفانه هیچکدوم کارایی نداشت رو پوستم البته برای بقیه خوب بوده پوست من حساسه و جوش زیاد داره

من بیشتر ترمیم کننده و روغن آرگان و روشن کننده وضدلک درمالیفت رو میزنم که عکسشو گذاشتم تو پست قبلی

از بس پوستم حساس شده بخاطر داروهای اشغالی که دکترا بهم دادن نمیتونم ضدجوش بزنم بایه صابون معمولی صورتموتمیزمیکنم

2706