2726
عنوان

مشکل گشاها و تجربیات

95 بازدید | 12 پست

دوستان هر تجربه ای در زمینه درمان بیماری، ناباروی، اشتغال و ازدواج و... دارید بنویسید مثلا اگه خدایی نکرده بیماری داشتید تونستید با روش های غیرشیمیایی مثل گیاهی و انرژی درمانی درمان کنید یا مثلا واسه شغل یا ازدواج ختمی و یا راهکاری دارید و انجام دادید نتیجه گرفتید بنویسید و خصوصا اونا که نازایی داشتن و تونستن بچه دار بشن بنویسن با چه کارهایی تونستن به خواسته اشون برسن

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

لابد دوباره سرکتاب و اینا من منظورم ختم هاییه که بچه ها گرفتن

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چطوری کی بود چرا فکر میکنی راهکار اون باعث حل مشکلتون شده عزیزم

یه خانمه با ایات قران دعا میده .چون اون یه چندتا ایه وسوره داد گفت انجام بدیم فلان تارخ مشکل تون حل میشه انجام دادیم همون شد

آندیااام بچه ها بحث کردم کاربری مو ترکوندن.دوستام بیاین همه
ممنون عزیزم لطف کردی

گلی زنگ زدی به این خانم سفیدی؟شماره خود این خانمه این خودش تبلیغ میکنه

گلی زنگ زدی به این خانم سفیدی؟شماره خود این خانمه این خودش تبلیغ میکنه

نه عزیزم خودمم شک کردم بهش ،آخه خیلی مطمئن گفت ،فقط خدا از زمان دقیق کارا خبر داره خخخخ همین بیشتر حدس ادمه که نکنه خودشه ترغیب می کنه، بازم خداخیرت بده بهم گفتی ، مینو جون خوشبخت و پر آرامش باشی

نه عزیزم خودمم شک کردم بهش ،آخه خیلی مطمئن گفت ،فقط خدا از زمان دقیق کارا خبر داره خخخخ همین بیشتر ح ...

مرسی عزیزم ان شاءالله شماهم خوشبخت بشی گلی خانم