2733
2734

من خیاطی بلد نیستم حتی با چرخ خیاطی ام بلد نیستم چطور کار کنم ، به نظرتون می تونم از طریق نت یاد بگیرم ، کسی هم سایت معتبر می تونه معرفی کنه و چه متد و ترجیحا چه کسی رو سرچ کنم و با اموزشش پیش برم ، اگه راهنمایی ام کنین یه دنیا ممنونتون میشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من خیلی چیزارو از توی نت یاد گرفتم.خیاطی هم شروع کردم اما هنوز اولشم به نتیجه نرسیدم.ولی الگو رو که ...

الگو رو از کجا یاد گرفتی؟؟

یا الله یا مُحمَد(ص) یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی ولاتُحلکنی
2738
هزینه کلاسهای خیاطی خیلی بالاست ، بخاطر همین می خوام سعی کنم از نت یاد بگیرم ، فقط نی دونم چه جوری و ...

اگه اصلا پیش زمینه نداری از نازک دوزی شروع کن

هزینه کلاسهای خیاطی خیلی بالاست ، بخاطر همین می خوام سعی کنم از نت یاد بگیرم ، فقط نی دونم چه جوری و ...

من حرفه ای میرم کلا از اول تا اخرش  ۳ ملیونو ۵۰۰ 

البته از ماه بعدی شروع میکنم الان دامن و جلیقه یاد گرفتم😐

لطفا واسه اینکه به عشقم برسم یه صلوات بفرست ....مرسی عزیزم❤
الگو رو از کجا یاد گرفتی؟؟

هی جستجو کردم تا یه خانومی رو پیدا کردم که توی تلویزیون خودمون هرهفته اموزش میداد.دیدم خوب توضبح میده منم نشستم از اموزش 1 شروع کردم به دانلود کردن و مرحله به مرحله اصول الگو کشیدن رو یاد گرفتم.

هی جستجو کردم تا یه خانومی رو پیدا کردم که توی تلویزیون خودمون هرهفته اموزش میداد.دیدم خوب توضبح مید ...

اسم برنامش چی بود؟

چند وقته شروع کردی ، و چه متدی رو داری یاد میگیری ؟

1 ماهه شروع کردم فعلا الگوهای ساده رو یاد گرفتم و الگوی چند تا دامن و اینا.اما هنوز رو پارچه ی خوب امتحان نکردم.پارچه ارزون خریدم روی اون انجام میدم.

2706