2733
2734
عنوان

از مادر شوهرم حرصم می گیره!

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 101 پست
هفته دیگه عروسیمه خواهر... دعاکن برام. تروخدا ناراحت نباش ایشالا درست می شه.ایشالا یه خونه بگیرین

خوشبخت بشی

الهی امین برام دعا کن خستم.....

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

عزیزم خونه من روبرمه مامانم ولی بیچاره شده از دست ما 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولا مادر شوهر من که برا عروسیم اصلا خوشحال نبود اصلا محلمم نمیزاشت 😶😶😶😶

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
وای الهی بگردم.چجوریه مگه؟ مادرشوهرم.مهربونه و خیلی خانمه. دخالت نمیکنهِ ولی من حرصم میگیره نمیخوام ...

پس خودت بدجنسی اگ اون خوبه 

اینقدمامان من خانواده من مامان توخانواده توباکسیکه مهربونه ومیدونی ذاتابدنیس نکن 

وخدایی که بشدت کافیست
2738
عزیزدلم چه میشه کرد ....هوووف

مادر شوهر شما دخالت میکنه؟...و تند تند میاد پایین خونه شما فضولی میکنه؟

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
وای اسی چقد بد جنس و حسودی😂😂😂خب شما برو اجاره نشین یه شهر دیگه ک شوهرت هم دور باشه از مادرش چقد ب ...

😔😔😔 میدونم بد شدم خیلی بد.چیکارکنم.اگر قرار باشه شب نصفه شب با شوهرم بریم بیرون یا مهمون بیاد و اونا بفهمن,بیرار میشم ازین زندگی. یا یهو بگن ما هم با شما میایم بیرون!!!!

پس خودت بدجنسی اگ اون خوبه  اینقدمامان من خانواده من مامان توخانواده توباکسیکه مهربونه ومیدونی ...

توی این نینی سایت میخونم همه میگن کاش نمی رفتی و ما پشیمونیم.از تجارب بدشون می گن.یکیش مادر و خاله ی خودم.ک نزدیک مادرشوهر بودن. الان ترس افتاده به جونم

ببین من چهارساله مث توام یعنی یه شهر دیگه شوهر کردم وو طبقه پایین مادر شوهرم هستیم نمیگم عالیه و بدهم نیس اول اینکه اجاره نمیدیم و پولش رو نگه میداریم دوم اینکه گاهی چیزی پیش میاد که بهشون احتیاج داریم و میان کمک بعدم ما هر روز بالا ننیریم و اونام نمیان وگاهی میشه میگن دیر میایید میگم کار دارم ولی شوهرم گاهی هر شب میره و من ناراحت نمیشم گاهی مه حساس میشم رو رفت و امدش بدتر میکنه و خودش میره ولی گاهی من میگم بریم حتی میگه نه امشب حالش نیس در هر صورت میگم همش بسته به دید خودت داره این تویی که همه چی رو تعیین میکنی خودت با شوهرت صحبت کن و قانون بزار برای زندگیت بعدم احترام بزار تا احترامت کنن دخالت نکن تو زندگیشون تا دخالت نکنن حتی اگه دخالت کردن محترمانه کاری انجام بده که دوس داری

مادر شوهر شما دخالت میکنه؟...و تند تند میاد پایین خونه شما فضولی میکنه؟

مثلن میاد خب؟از این که چی خوردیم و نخوردیم شروع میکنه تا این که موهای دخترمو چرا کوتا کردم تا این که چرا فلان لباسو پوشیدم .خیلی دوس دارم وقتی میاد حرف میزنه دهنشو جر بدم ولی از رو سیاست صبر میکنم تا شوهرم ببینه مامانش چه بی ذاتیه و خودش جوابشو میده .

2706