2737
2734
عنوان

از مادر شوهرم حرصم می گیره!

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 101 پست
مرسی روحیه😒😒😒😒

من خودم‌طبقه پایین مادر شوهرمم در کنار بدی هایی که داره خوبی هایی هم داره

.اینکه اجاره نشینی نرفتیم بجاش پولمون و جمع کردیم.وفتایی که تنهام نمیترسم میدونم یکی هست..چیزی تو خونه کم‌داریم یا نداریم میرم از اونجا میارم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
یه حرفی میزنی حتی اگه خونه اونا نمی رفتی بازم مادر تو ناراحت بود و مادر آون خوشحال. دامادی پسر با ع ...

گفتم سال دوم نامزدی. خانوادش گبتن لااقل چندسال نیمخواهید گنار ما باشین؟ طبقه بالاروبخاطر شما ساختیم😒😒😒😒😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من خودم‌طبقه پایین مادر شوهرمم در کنار بدی هایی که داره خوبی هایی هم داره .اینکه اجاره نشینی نرفتیم ...

تازه بچه تم نگه میدارن لازم باش 

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
وای الهی بگردم.چجوریه مگه؟ مادرشوهرم.مهربونه و خیلی خانمه. دخالت نمیکنهِ ولی من حرصم میگیره نمیخوام ...

مال منم اونطوری بود همش حرفه بعد یه مدت فضولیش قول میکنه نگران نباش..من ک دارم روانی میشم از دستش توروخدا قبول نکن بری پایین مث من زندگی کنی😭

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2738
عزیزم چه اشکالی داره پایین خانه مادرشوهرت باشی .شاید اونجوور که فکر میکنی نباشه و باهم خیلی دوستانه ...

اره منم قبول دارم میخان اونجا اجاره بدن اجارشو پس انداز کنن 

واقعا همینطوره البته بازم به خصوصیت افراد برمیکرده

آره به خداهرچی دورتربهترمشکلات طرفم نمیفهمن

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
وای الهی بگردم.چجوریه مگه؟ مادرشوهرم.مهربونه و خیلی خانمه. دخالت نمیکنهِ ولی من حرصم میگیره نمیخوام ...

خب از مهربونیش که خوشحال پسرش دامادشه قدرش رو بدون حواست باشه بااین دیدت اونو با خودت بد نکنی اکثر مادرشوهرا میبینی از ازدواج پسرشون ناراحتن حتی اگه همسایشون بشه

sarmast هستم کاربری قبیلم ترکید📣
مال منم اونطوری بود همش حرفه بعد یه مدت فضولیش قول میکنه نگران نباش..من ک دارم روانی میشم از دستش تو ...

هفته دیگه عروسیمه خواهر... دعاکن برام.

تروخدا ناراحت نباش ایشالا درست می شه.ایشالا یه خونه بگیرین

ببین حالا ک اینقدر خانمه پس خرابش نکن..چطوری خراب میشه؟اینطوری...

اینکه مدام بری اونجا..مدام کار کنی..مدام گوش به فرمان باشی..این رفتارات کم کم توقع ایجاد میکنه..بعدِ ۵ ماه مثلا یادت میفته که خودتو جمع کنی یهو میگن آیییی چی شد چی شد..چرا دیگا نمیایید..چرا دیگه زنت کار‌نمیکنه..چرا بدجنس شدین..پس رعایت کن..از اولش جوری رفت و آمد کن که قراره ۲۰ سال دیکه هم بکنی..

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

عزیزم ما تو روستا هستیم و حیاطها مون بهم راه داره از طریق یه در اهنی .مادر شوهرم کلن ادم خوبی نیست .فکرشو بکن من زباله های تر و جمع میکنم توی سطل جدا میدم بهش که بده به مرغاش بعد میره اشغالا رو نگاه میکنه ببینه چی چی خوردیم و میاد تو چشو چارمون میزنه و داد میزنه که چرا اون چیزو پوسته هاشو ریختینو ب من ندادین ووو در حالی که نمیتونه اونو بخوره.اگه مادرشوهرت خوب و خانوم و معدب هستش قبول کن ولی اگه مدام تیکه میزنه و هر روز میاد خونتون و فوضولی میکنه و مدام میگه فلان ساعت کجا بودی و نبودی نه نه نه 

2706