2726

واسه خوراکی تفریبا خرج میکنه،ولی لباس و اینا سختشه،درامدش خوبه،عید عروسی داریم میخوام لباس بخرم

سوسیس خانگی با مواد درجه یکـ                                کیلویی۴۷تومن،اگرم کسی راضی نبود با کمال میل پولشو پس میدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بگو لباس مجلسی میخوام 

چه تاثیری داره؟

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد

باشوهرخسیس فقط بایداینجوری برخورد کرد.یه چیزی خریدی 50 تومن قیمتشه بگو صدتومنه.بقیشو پس انداز کن .

الان نگید نه درست نیست.وظیفشه وقتی داره بخره اینم یه جور نفقست حق زنه.اگه نداره بحثش جداست

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
 چه تاثیری داره؟

البته برا مردای نرمال تاثیر داره ...چون همسر من دوسنداره توی جمع چیزی کم داشته باشم واسه همین بگم لباس یا ....میخوام زود کارتشو میده 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
اومد طرفت برای رابطه بگو اول لباس بعد هرچی تو خواستی

اینجوری که داری خودتو میفروشی رو خودت قیمت میزاری

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
بگو لباس مجلسی میخوام 

به همبن راحتی؟میگه لباس که داری

سوسیس خانگی با مواد درجه یکـ                                کیلویی۴۷تومن،اگرم کسی راضی نبود با کمال میل پولشو پس میدم  
باشوهرخسیس فقط بایداینجوری برخورد کرد.یه چیزی خریدی 50 تومن قیمتشه بگو صدتومنه.بقیشو پس انداز کن . ...

اخه خودس به سدت جیزای ارزون میخره

2706